هدر موبایل
1396/10/06 06:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسنوند:

فضای کلی مجلس با هرگونه افزایش قیمت حامل های انرژی مخالف است

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت­: فضای کلی مجلس با هرگونه افزایش قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین، مخالف است.
فضای کلی مجلس با هرگونه افزایش قیمت حامل های انرژی مخالف است رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت­: فضای کلی مجلس با هرگونه افزایش قیمت حامل های انرژی از جمله بنزین، مخالف است. https://cdn.icana.ir/d/019/201610108070206452.jpg فضای,کلی,مجلس,با,هرگونه,افزایش,قیمت,حامل,های,انرژی,مخالف,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون حسن وند اظهار داشت: اعضای کمیسیون انرژی ضمن شنیدن و بررسی نظرهای مخالف و موافق افزایش قیمت بنزین و دیگر حامل های انرژی به استناد مواد برنامه ششم توسعه کشور­، تبصره 18 مبنی بر افزایش نرخ حامل های انرژی را حذف و­ مخالفت خود را با هرگونه افزایش قیمت از جمله بنزین و گازوئیل برای سال آینده اعلام کردند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: سعی خواهیم کرد که وقتی این تصمیم به کمیسیون تلفیق رفت، با استدلال منطقی از تصمیم خود دفاع کنیم و برای سال آینده شاهد افزایش قیمت بنزین و گازوئیل نباشیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: فضای کلی مجلس با افزایش قیمت حامل های انرژی برای سال آینده مخالف است و نمایندگان مجلس بر این باورند که با خلق منابع مالی دیگر می توانیم جایگزینی برای افزایش قیمت بنزین داشته باشیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، خاطرنشان کرد: نباید هر وقت کم می آوریم، دست در جیب مردم کنیم و با افزایش قیمت ها فشار سنگینی بر دوش مردم وارد کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet