هدر موبایل
1396/10/08 10:54:00
سرویس اقتصادی
غراوی:

مطالعات پروژه‌های انتقال آب کافی نیست / ضرورت شناسایی منابع آبی مبدا پروژه‌ها

عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: مطالعات انجام شده در زمینه پروژه‌های انتقال به‌خوبی صورت نگرفته است، شاید اگر مطالعات خوبی نیز صورت گرفته به مرحله اجرا نرسیده است.
مطالعات پروژه‌های انتقال آب کافی نیست / ضرورت شناسایی منابع آبی مبدا پروژه‌ها عضو کمیسیون عمران مجلس، گفت: مطالعات انجام شده در زمینه پروژه‌های انتقال به‌خوبی صورت نگرفته است، شاید اگر مطالعات خوبی نیز صورت گرفته به مرحله اجرا نرسیده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201605106067412986.jpg مطالعات,پروژه‌های,انتقال,آب,کافی,نیست,/,ضرورت,شناسایی,منابع,آبی,مبدا,پروژه‌ها Icana

شهرام کوسه غراوی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پروژه‌‌های انتقال آب و مطالعات در این زمینه، اظهار داشت: در زمینه پروژه‌‌های انتقال آب مطالعاتی در سطح  کشور صورت گرفته تا بصورت مثال آب دریای مازندران به سمنان و آب خلیج فارس به نقطه دیگری انتقال پیدا کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مطالعات انجام شده در زمینه پروژه‌های انتقال به‌خوبی صورت نگرفته است، شاید اگر مطالعات خوبی نیز صورت گرفته به مرحله اجرا نرسیده است، گفت: باید قبل از اجرا و مطالعات در خصوص پروژه‌‌های انتقال آب منابع آب منطقه مبدا انتقال شناسایی و بررسی شوند.

نماینده مردم مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استان‌هایی مانند سمنان و گلستان در گذشته منابع آبی کافی را در خود استان داشتند اما به علت مصرف بی‌رویه و عدم مدیریت این منابع از بین رفتند، ادامه داد: این موارد و از بین رفتن برخی از منابع آبی باعث شده تا بحث‌ پروژه‌های انتقال آب مطرح شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه باید یک مدیریت واحد در کشور وجود داشته باشد و مطالعات دقیق و کارسازی در همه زمینه‌ها صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: قبل از اینکه مسئله پروژه‌های انتقال آب در فضای بیرونی مطرح شود مطالعات لازم انجام صورت بگیرد تا بعدا وارد فاز‌های اجرایی شویم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet