هدر موبایل
1388/05/13 14:01:00
سرویس سیاسی
رهنمودهای رهبری به دولت دهم -7

استفاده از همه‌ ظرفیتها‌ برای دولت ضروری است

**رییس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری همچون گذشته راهگشا و فصل‌الخطاب دولت و مجلس برای رسیدن به رشد و توسعه کشور و استفاده از ظرفیت‌های موجود خواهد بود.

سلیمان جعفرزاده در گفتگو با خبرنگار خانه ملت افزود: اشاره مقام معظم مبنی بر استفاده از ظرفیت‌ها به این معنی است که باید دولت و مجلس از تمامی ظرفیت‌های موجود به نحو احسن استفاده کند.

وی خاطر نشان کرد: باتوجه به این که قوه مجریه ولایی است به طور حتم در سیاست‌گذاری‌هایی که خواهد داشت استفاده‌ از قابلیت‌های همه جانبه را مدنظر قرار خواهد داد.

جعفرزاده در خصوص فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده دولت از منتقدین گفت: منتقد با مخالف فرق دارد برخی از دوستان دولت در مواردی ممکن است انتقاداتی را ابراز کنند، این به معنی تخریب نیست بلکه بهترین ابزار برای رییس جمهور است.

نماینده ماکو افزود: استفاده از ظرفیت‌های موجود موجب می‌شود تا کشور با قدرت روبه سوی چشم‌انداز بیست ساله حرکت کند.

وی در خصوص برنامه‌ریزی برای چهار سال آینده دولت گفت: دولت و مجلس هر دو اصول‌گرا هستند و استفاده از ظرفیت‌ برای قوای مقننه و مجریه لازم و ضروری است.

این نماینده خاطرنشان کرد: عملکرد مثبت این دو قوا می‌تواند اعتماد مردم را جلب کند و ضعف عملکرد هم می‌تواند تاثیر منفی به همراه داشته باشد.

وی تاکید کرد: اگر قوای مقننه، مجریه و قضائیه به نحو مطلوب وظایف خود را به انجام برسانند به طور قطع عملکرد آنها موجب رویگردان شدن دشمنان نظام خواهد شد.

جعفر زاده افزود: اگر همکاری تمام قوا نبود هیچ گاه نمی‌توانستیم به اهداف و برنامه‌های مثبت امروز برسیم لذا باید همه قوا به گونه‌ای حرکت کنند که در جهت مطالبات مردم و فرمایشات رهبری باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet