هدر موبایل
1396/10/08 08:42:00
سرویس سیاسی
قاضی زاده هاشمی مطرح کرد:

چرایی عدم حضور جوانان در عرصه های مدیریتی / باید جرات ریسک و تمرین به جوانان داد

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس گفت: نسل گسترده ای از جوانان به دلیل نبود انسجام و استفاده نکردن از مشارکت خرد جمعی در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی راه پیدا نمی کنند.
چرایی عدم حضور جوانان در عرصه های مدیریتی / باید جرات ریسک و تمرین به جوانان داد عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس گفت: نسل گسترده ای از جوانان به دلیل نبود انسجام و استفاده نکردن از مشارکت خرد جمعی در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی راه پیدا نمی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701108774887315.jpg چرایی,عدم,حضور,جوانان,در,عرصه,های,مدیریتی,/,باید,جرات,ریسک,و,تمرین,به,جوانان,داد Icana

سیداحسان قاضی زاده هاشمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه جریان های سیاسی خصوصا جریان اصولگرایی در عرصه مکانیزم های تصمیم سازی و تصمیم گیری نیازمند پوست اندازی جدی و واقعی است، گفت: بنابراین باید واقعیت جامعه درنظر گرفته شود و بجای اینکه عده ای در راس هرم تصمیم بگیرد، تمایل به خرد جمعی داشته باشند.

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس دهم شورای اسلامی با اشاره به اینکه جریان اصولگرایی ظرفیت های متعدد و متنوعی برای طرح گفتمان های متناسب با نیاز و ذائقه جامعه را دارد، اظهارکرد: نسل گسترده ای از جوانان دانشگاهی و حوزوی وجود دارند اما بخاطر نبود انسجام و استفاده نکردن از مشارکت خرد جمعی جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی راه پیدا نمی کنند.

وی با اشاره به اینکه افراد باید تغییر و تحول را بپذیرند زیرا اگر عده ای نخواهند تغییر کنند، طبعیت آن را رقم خواهد زد، ادامه داد: انقلاب اسلامی برای یک دوره، نسل، گروه و جریان محدودی انجام نشده است لذا برای پایداری آینده و افق انقلاب باید انقلاب نسل به نسل در قلب و جان منتقل شود.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به اینکه هم اکنون وارد نسل چهارم انقلاب شده ایم، افزود: متاسفانه این مهم در حالیست که از انتقال بین نسل اول به دوم بحث وجود دارد؛ لذا وقتی باور و اعتقاد استفاده از جوانان وجود نداشته باشد شاهد سرخوردگی تعداد زیادی از نیروهای وفادار خصوصا جوانان خواهیم بود که قابل مشاهده نیز است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه باید جرات ریسک و تمرین را به جوانان داد و حتی برای آنها میزان ضریب خطا نیز درنظر گرفت، تصریح کرد: این در حالیست که برای کناره گیری بازنشسته ها می جنگیم و دچار نفس تنگی شده ایم  و آنها نیز از انواع روش ها استفاده می کنند تا باقی بمانند.

عضو کمیسیون فرهنگی در مجلس شورای اسلامی همچنین خاطرنشان کرد: دلیل این افراد هم این است که اگر کنار برویم عده ای جوان خرابکاری کرده و کشور و انقلاب را از بین می رود. به عبارتی خودشان را در تراز انقلاب می دانند در چنین شرایطی چطور می توان انتظار داشت که جوانان به این افراد باور داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet