هدر موبایل
1396/10/08 08:34:00
سرویس سیاسی
ابطحی:

عدم استفاده از جوانان در عرصه‌های مدیریتی سبب گسست بین نسلی می‌شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس ، گفت: عدم استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی سبب گسست بین نسلی می شود.
عدم استفاده از جوانان در عرصه‌های مدیریتی سبب گسست بین نسلی می‌شود عضو فراکسیون ولایی مجلس ، گفت: عدم استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی سبب گسست بین نسلی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201709103475191962.jpg عدم,استفاده,از,جوانان,در,عرصه‌های,مدیریتی,سبب,گسست,بین,نسلی,می‌شود Icana

محمدجواد ابطحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به دلایل عدم استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی، گفت: کسب قدرت سیاسی برای بدست آوردن منافع اقتصادی و گرفتن گلوگاه های اقتصادی برای رسیدن به پست های سیاسی یکی از دلایل این موضوع است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب جوانان بود، اظهارکرد: وقتی نظام های حاکمیتی پادشاهی 2500 ساله فروریخت، جوانان 20 الی 22 ساله کشور را اداره کرده و حتی در جنگ هشت سال دفاع مقدس نیز به خوبی امور را پیش بردند.

وی ادامه داد: هم اکنون جوانان با تجربه خوبی در کشور وجود دارند اما با بحران بیکاری مواجه هستند در حالی که اصرار دولت ها مبنی بر بکارگیری بازنشستگان است که سبب شده نتوانیم ادای دین کنیم به این قشر از جامعه که قابل تامل است. به عنوان مثال 57 نفر بازنشسته در استانداری اصفهان وجود دارند و همچنان مشغول کار هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم ضمن تاکید بر اینکه افراد مسن باید به عنوان مشاور در کنار جوانان قرار بگیرند زیرا جوانان پویا و خلاق هستند، تصریح کرد: متاسفانه به جوانان اعتماد نمی کنیم در حالی که وقتی به جوانان اعتماد کردیم نتایج خوب حاصل شد.

ابطحی با اشاره به اینکه ترس و محافطه کاری که سبب شده برخی 60 سال فعالیت کنند  و به فکر تامین منافع دراز مدت باشند یکی از موانع استفاده از جوانان تلقی می شود، گفت: این مهم درحالیست که شکست اتحادیه جماهیر شوروی بخاطر عدم جوان گرایی بود .

عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه به بادامچیان در حزب موتلفه توصیه کردم که اگر جوان گرایی نکنند باید سراغ این حزب را در تاریخ گرفت، خاطرنشان کرد: متاسفانه عدم استفاده از جوانان در جریان های سیاسی و عرصه های مدیریتی سبب شده تا شاهد گسست بین نسلی باشیم و این امر از بین رفتن آرمان ها و ارزش های انقلاب، سرخوردگی، رواج بی اعتمادی و غیره را بوجود خواهد آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet