هدر موبایل
1396/10/09 14:28:00
سرویس اقتصادی
حسن پور بیگلری تاکید کرد:

افزایش نرخ حامل های انرژی بیش از رشد حقوق نباشد

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بر لزوم رعایت ملاحظات در تعیین قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه سال ۹۷ تاکید کرد.
افزایش نرخ حامل های انرژی بیش از رشد حقوق نباشد عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بر لزوم رعایت ملاحظات در تعیین قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه سال 97 تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607108978238709.jpg افزایش,نرخ,حامل,های,انرژی,بیش,از,رشد,حقوق,نباشد Icana

شهباز حسن پور بیگلری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به ضرورت رعایت ملاحظات در بحث افزایش نرخ حامل های انرژی گفت: بعد از تقدیم لایحه بودجه سال 97به مجلس شورای اسلامی،و اطلاع رسانی در این خصوص، بخش قابل توجهی از مردم در مراجعه به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از بابت افزایش قیمت حامل های انرژی گلایه داشتند.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد:مطالبه ی مردم در ملاقات با نمایندگان مجلس، این است که اگر قیمت حامل های انرژی افزایش می یابد باید این رشد نرخ، متناسب با رشد حقوق و دستمزد باشد چرا که در غیر اینصورت به اقتصاد خانوارها فشار می آید.

رئیس فراکسیون اصناف مجلس شورای اسلامی با تاکید بر نقش مثبت وجود ثبات در بازار در توسعه اقتصاد کشور، ادامه داد:باید توجه داشت علی رغم اینکه نرخ بنزین تغییر نکرده، اما اخبار افزایش قیمت حامل های انرژی باعث شده برخی اقلام و کالاها در بازار با رشد قیمت روبرو شوند که این موضوع صحیح نیست.

حسن‌پور بیگلری در ادامه گفت وگوی با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت افزود:در نشست آتی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تبصره مربوط به افزایش قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه سال 97 بررسی و در این رابطه تصمیم گیری خواهد شد.

نقش همسان سازی حقوق بازنشستگان در تقویت اقتصاد خانوارها  

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی افزود: در هرصورت براساس تجربه سنوات گذشته باید در تصمیم گیری درباره افزایش قیمت حامل های انرژی در سال آینده به بحث بار روانی و گرانی های کاذب در این زمینه توجه جدی شود و تدابیر موثری در این خصوص اتخاذ شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد:علاوه بر موضوع تصمیم گیری درباره قیمت حامل های انرژی باید به موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز توجه شود و با مدیریت منابع مالی موجود تلاش شود وضعیت اقتصادی بهبود یابد./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet