روز مجلس
1388/05/12 18:01:00
سرویس صحن

قدردانی 203 نماینده از سردار رویانیان

**۲۰۳ نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خطاب به مقام معظم رهبری از تلاش‌های دلسوزانه و مخلصانه سرتیپ پاسدار محمد رویانیان ریاست سابق پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا قدردانی کردند.

به گزارش خانه ملت، به نقل از اداره کل اخبار و رسانه‌های گروهی، 203 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با امضای نامه‌ای خطاب به فرماندهی کل قوا از زحمات و تلاش‌های دلسوزانه و مخلصانه سرتیپ پاسدار محمد رویانیان ریاست سابق پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا قدردانی کردند.

در بخشی از نامه نمایندگان مجلس خطاب به مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا آمده است: در کشور عزیز ما در چند سال اخیر علیرغم وجود تنگناها و مشکلات زیرساختی و فرهنگی، شاهد تحولات اساسی و چشمگیر در ارتقای فرهنگی ترافیک و توسعه انضباط عبور و مرور بوده‌ایم که این مهم در سایه برنامه‌ریزی‌های صحیح، اصولی، مشارکت و هماهنگی سازمان‌ها و دستگاه‌های ذیربط در امور ترافیکی بویژه پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا بوده است.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر خود لازم می‌دانیم بدینوسیله از زحمات و تلاش‌های مجدانه دلسوزانه و مخلصانه سردار سرتیپ پاسدار محمد رویانیان این سرباز ولایتی و رهبری قدردانی و تشکر نماییم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet