شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/10/09 15:40:06
سرویس سیاسی
/۹دی؛ تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت/

حماسه نهم دی بیانگر حمایت از اصل نظام با تفکرات جناحی مختلف است/باید مراقب نفوذ دشمن در مسائل دیگر باشیم

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه حماسه نهم دی نشان داد مردم در زمانی که بحث حفظ و حراست از کلیت نظام باشد، با هر تفکر و جناحی به میدان می آیند، گفت: باید مراقب نفوذ دشمن در مسائل دیگر باشیم.
حماسه نهم دی بیانگر حمایت از اصل نظام با تفکرات جناحی مختلف است/باید مراقب نفوذ دشمن در مسائل دیگر باشیم سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس با اشاره به اینکه حماسه نهم دی نشان داد مردم در زمانی که بحث حفظ و حراست از کلیت نظام باشد، با هر تفکر و جناحی به میدان می آیند، گفت: باید مراقب نفوذ دشمن در مسائل دیگر باشیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201611104494729728.jpg حماسه,نهم,دی,بیانگر,حمایت,از,اصل,نظام,با,تفکرات,جناحی,مختلف,است/باید,مراقب,نفوذ,دشمن,در,مسائل,دیگر,باشیم Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  با اشاره به اینکه حوادث تلخی در سال 88 رخ داد که سبب شد کشور دچار آسیب هایی شود، گفت: این مهم باعث شد در حماسه 9 دی مردم به افرادی که بی حرمتی به مراسم روز عاشورا و امام حسین (ع) کرده بودند پاسخ دهند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: حماسه نهم دی نشان داد مردم در زمانی که بحث حفظ و حراست از کلیت نظام باشد، با هر تفکر و جناحی به میدان می آیند و مشت محکمی را به دهان استکبار می زنند.

وی ادامه داد: استکبار جهانی تلاش می کند که نظام جمهوری اسلامی را از راه خود خارج کند اما مردم با همدلی و اتحاد در این روز اجازه ندادند این هدف شوم محقق شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مردم در روز نهم دی ماه تلاش کردند تا به بدخواهان ایران اسلامی بفهمانند که هیچگاه اجازه نخواهند داد تمامیت ارضی آنها مورد خدشه قرار بگیرد، تصریح کرد: به عبارتی نهم دی ماه تجلی عزت و قدرت مردم بود که به الگویی برای جهانیان در راستای ایستادگی و مقاومت در برابر نقشه های استکبار تبدیل شد.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان سعی خواهند کرد از راه های دیگر نیز نفوذ کنند تا به اهدافشان دست یابند، خاطرنشان کرد: بنابراین همه افراد باید زیر سایه رهبر معظم انقلاب حرکت کنند تا نفوذ دشمن در مسیر دیگری کشور را دچار مشکل نکند؛ به عنوان مثال نباید اجازه دهیم موضوعاتی مانند معیشت ، بیکاری و غیره سبب سوء استفاده دشمن شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet