شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی
1396/10/10 16:43:50
سرویس سیاسی
سلیمی:

اظهارات مداخله‌جویانه آمریکایی‌ها در راستای تنش‌زایی است/ نباید اجازه سوءاستفاده به دشمنان داده شود

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد؛اظهارات مداخله جویانه مقامات آمریکایی در رابطه با تجمعات اعتراضی در راستای تحقق تنش‌زایی است زیرا آنها درکی از وضعیت مردم ندارند.
اظهارات مداخله‌جویانه آمریکایی‌ها در راستای تنش‌زایی است/ نباید اجازه سوءاستفاده به دشمنان داده شود سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد؛اظهارات مداخله جویانه مقامات آمریکایی در رابطه با تجمعات اعتراضی در راستای تحقق تنش‌زایی است زیرا آنها درکی از وضعیت مردم ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606104045642682.jpg اظهارات,مداخله‌جویانه,آمریکایی‌ها,در,راستای,تنش‌زایی,است/,نباید,اجازه,سوءاستفاده,به,دشمنان,داده,شود Icana

اصغر سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  در واکنش به اظهارات مداخله جویانه مقامات آمریکایی در رابطه با تجمعات اعتراضی صورت گرفته، گفت: متاسفانه باید اذعان کرد که دشمنان نظام اسلامی منتظر هر فرصتی هستند تا بتوانند از این طریق سوء استفاده کنند؛ به وضوح مشاهده می شود که افرادی همچون ترامپ نسبت به تجمعات اعتراضی مردم کشورمان واکنش نشان دادند و به نوعی در امور داخلی ایران دخالت کردند.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: همگان اعتقاد دارند افرادی که از این تجمعات سوءاستفاده می کنند؛درکی از وضعیت مردم ندارند و صرفا به دنبال تحقق فتنه ای که در نظر دارند،هستند.

مردم با افرادی که قصد آسیب رساندن به کشور را دارند،همصدا نشوند

وی ادامه داد: مردم باید مراقبت کنند که اعتراضات و خواسته هایشان از خط قرمز که همان حفظ نظام است عبور نکند تا با افرادی که قصد آسیب رساندن به کشور را دارند؛همصدا نشوند، زیرا آنها با جنگ روانی و تحریک در فضای مجازی به دنبال تنش زایی هستند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد:مردم خواسته هایی در رابطه با معیشت،اقتصاد و عرصه های مدیریتی دارند که باید مورد بررسی قرار بگیرد تا علاوه بر رفع این دغدغه ها، زمینه پیشرفت امور کشور نیز بیش از گذشته محقق شود.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور درمجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تجربه سال 88 نشان داد که وقتی همه گروه های سیاسی در کنار یکدیگر قرا بگیرند،فتنه دشمن به راحتی خنثی می شود،خاطرنشان کرد: بنابراین امیدواریم صداوسیما و سایر مسئولان با روشنگری مناسب وضعیت را برای مردم تشریح کنند تا مشکلی برای کشور بوجود نیاید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet