ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1396/10/10 19:07:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی لاشکی:

ناامنی در کشور به سود دشمنان و به ضرر ایرانیان است

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع‌های اخیر خواستار هوشیاری مردم شد و گفت: هرگونه ناامنی در کشور به سود دشمنان و به ضرر ایرانیان خواهد بود.
ناامنی در کشور به سود دشمنان و به ضرر ایرانیان است نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تجمع‌های اخیر خواستار هوشیاری مردم شد و گفت: هرگونه ناامنی در کشور به سود دشمنان و به ضرر ایرانیان خواهد بود. https://cdn.icana.ir/d/019/201702109864674861.jpg ناامنی,در,کشور,به,سود,دشمنان,و,به,ضرر,ایرانیان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم احمدی لاشکی افزود: امروز کشور برای ادامه روند رو به پیشرفت خود در حوزه های گوناگون بیش از پیش نیازمند اتحاد، انسجام و همدلی و هوشیاری و مراقبت مردم و مسئولان است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر عده زیادی از مردم با مشکل اقتصادی مواجه هستند و مردم مطمئن باشند که مسئولان مطالبات به حق آنان را شنیده اند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی و دولت با دقت ویژه بودجه سال 97 را مورد توجه قرار خواهد داد تا توان مالی مردم افزایش یافته و وضعیت رکورد و تورم نیز کاهش یابد.

وی با اشاره به حوادث چند روز اخیر در برخی شهرهای کشور، گفت: عده ای از روزهای نخست انقلاب اسلامی نگاه منفی به آن داشتند و امروز بعد از حدود چهل سال نیز دست از دشمنی با انقلاب برنداشته اند و لازم است مردم با هوشیاری لازم در دام عده ای فرصت طلب که به دنبال ایجاد حاشیه و چالش برای کشور هستند ، گرفتار نشوند و هرگونه اعتراضی را نیز در چهارچوب قانونی انجام دهند.

به گزارش ایرنا؛ نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: امروز مسئولان وظیفه دارند که با نهایت تلاش و در کمترین زمان برای معیشت و رفاه مردم بویژه اشتغال جوانان و کاهش گرانی برنامه ریزی کنند و گام بردارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet