هدر موبایل
1396/10/12 13:30:21
سرویس اجتماعی
جمالی:

یک گام تا اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری/ چشم پرستاران به تصمیمات کمیسیون تلفیق

عضو کمیسیون بهداشت مجلس اجرای قانون تعرفه گذاری را خواسته به حق جامعه پرستاران دانست و گفت: انتظار می رود با موافقت کمیسیون تلفیق با پیشنهاد بودجه ۱۰۰۰میلیاردی اجرای این قانون پس از گذشت ۱۰ سال به نتیجه برسد.
یک گام تا اجرای قانون تعرفه گذاری پرستاری/ چشم پرستاران به تصمیمات کمیسیون تلفیق عضو کمیسیون بهداشت مجلس اجرای قانون تعرفه گذاری را خواسته به حق جامعه پرستاران دانست و گفت: انتظار می رود با موافقت کمیسیون تلفیق با پیشنهاد بودجه 1000میلیاردی اجرای این قانون پس از گذشت 10 سال به نتیجه برسد. https://cdn.icana.ir/d/019/201710109551717266.jpg یک,گام,تا,اجرای,قانون,تعرفه,گذاری,پرستاری/,چشم,پرستاران,به,تصمیمات,کمیسیون,تلفیق Icana

منوچهر جمالی سوسفی  در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری مطالبه جدی جامعه پرستاری است، گفت: با ارزش گذاری برای تمامی خدمات پرستاری مشخص می شود هر فرد چه حجمی از کار و با چه ارزشی را انجام داده که در نهایت نحوه و میزان پرداختی ها مشخص خواهد شد.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه اعضای کمیسیون بهداشت در کیمسیون تلفیق نهایت اهتمام خود را برای تامین منابع اجرای قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری به کار می برند در رابطه با پیشنهاد اختصاص 1000 میلیارد برای اجرای تعرفه پرستاری، افزود: این پیشنهاد در گذشته در کمیسیون مطرح شد اما به نتیجه نرسید و در نهایت با پیگیری های نمایندگان مجلس، پرستاری و وزارت بهداشت این پیشنهاد مورد موافقت قرار گرفت و به کمیسیون تلفیق ارائه شد.

جمالی با بیان اینکه قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری بر اساس برنامه ششم باید اجرا شود، ادامه داد: اجرای این قانون خواسته به حق، منطقی و قانونی جامعه پرستاران است از این رو به دلیل فشار حجم کاری بالا و وظیفه سنگینی که این قشر بر عهده دارند باید هر چه سریع تر اجرا شود.

نماینده مردم رودبار در مجلس دهم ادامه داد: انتظار می رود با حمایت و دفاع تمام قد تمامی اعضای کمیسیون تلفیق بودجه 1000 میلیاردی اختصاص یابد تا با جرای قانون تعرفه گذاری مشکلات بی شمار جامعه پرستاری رفع شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: قوانین متعددی در کشور وجود دارد که اجرای آنها به دلیل کمبود منابع به تعویق افتاده که قانون تعرفه گذاری خدمات پرستاری نیز یکی از این قوانین است که به مدت 10 سال بر زمین مانده است./

پایان پیام

خبرنگار: حمیدرضا خدامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet