هدر موبایل
1396/10/12 12:44:28
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رضایی‌کوچی مطرح کرد

مجلس مخالف کاهش سرعت در جاده‌ها است

رئیس کمیسیون عمران معتقد است که کاهش سرعت باعث کاهش تصادفات در جاده‌ها نمی‌شود.
مجلس مخالف کاهش سرعت در جاده‌ها است رئیس کمیسیون عمران معتقد است که کاهش سرعت باعث کاهش تصادفات در جاده‌ها نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201710105322850687.jpg مجلس,مخالف,کاهش,سرعت,در,جاده‌ها,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا رضایی کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به بررسی کاهش 10 کیلومتری سقف سرعت مجاز در همه راه‌های کشور در کمیسیون ایمنی راه‌ها، گفت: با توجه به کیفیت و ایمنی خودروها امروز باید به سمت این برویم که جاده‌های کشور را ایمن‌سازی کنیم.

وی ادامه داد: برای کاهش تصادفات در کشور باید ایمنی خودروهای که همچنان ناایمن هستند را بالا ببریم  و در رانندگی فرهنگ‌سازی کنیم.

نمانیده مردم جهرم  در مجلس با تاکید براینکه کاهش سرعت در جاده‌ها نوعی بازگشت به عقب است، افزود: پیشنهادی که در کمیسیون ایمنی‌راه‌ها مطرح شده واقعاً پیشنهادی نیست که بتوان از آن دفاع کرد.

به گزارش تسنیم،رئیس کمیسیون عمران مجلس با اعلام اینکه تاکنون از این کمیسیون درباره این موضوع نظرخواهی نشده است، اضافه کرد: قطعاً مجلس و کمیسیون عمران با این پیشنهاد مخالف است و اعلام می‌کنیم که این راه مناسبی برای کاهش تصادفات در جاده‌های کشور نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet