خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/10/15 15:01:43
سرویس سیاسی
ملکشاهی راد:

جمهوری اسلامی ظرفیت شنیدن صدای مردم را دارد/ مردم لرستان راه خود را از آشوبگران جدا کردند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به خوبی فهمیدند که راه خود را باید از آشوبگران جدا کنند و در مقابل آشوبگران ایستادند.
جمهوری اسلامی ظرفیت شنیدن صدای مردم را دارد/ مردم لرستان راه خود را از آشوبگران جدا کردند عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مردم به خوبی فهمیدند که راه خود را باید از آشوبگران جدا کنند و در مقابل آشوبگران ایستادند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606101517091560.jpg جمهوری,اسلامی,ظرفیت,شنیدن,صدای,مردم,را,دارد/,مردم,لرستان,راه,خود,را,از,آشوبگران,جدا,کردند Icana

محمدرضا ملکشاهی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص کنترل و مدیریت تجمع‌ها و اعتراضات مردمی، اظهار داشت: در ایران مردم سالاری دینی حاکم است و با وجود اینکه آزادی خواهی در ذات اسلام وجود دارد می‌توان گفت، نظام مقدس جمهوری اسلامی بزرگترین ظرفیت را برای شنیدن خواسته‌های مردم را دارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: باید توجه داشت که جامعه امروزی ما نیز دچار یک سری مشکلات اقتصادی مانند بیکاری و موسسات مالی روبه رو است که آثار منفی روانی و مالی را بر مردم تحمیل کرده و مردم عصبانی شده اند.

وی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی صدای مردم هستند، افزود: تاکید ما این است که از این پس دولتمردان باید به حرف مردم گوش کنند برای حل مشکلات تمرکز کنند زیرا مردم صاحب این انقلاب و ولی نعمت هستند.

ملکشاهی راد با بیان اینکه افرادی که به خیابان ها آمدند 2 دسته بودند، متذکر شد: یک دسته مردمی بودند که خواسته‌های به حقی داشتند و مطالب خود را بیان کردند ولی گروه دیگری نیز آمد که مقاصد دیگری داشت و نفع مردم را در نظر نگرفتند، زیرا اگر نفع مردم را در نظر می‌گرفتند به اموال عمومی و شخصی آسیب نمی‌رساندند.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در تمام کشورهای جهان می بینیم که افراد معترض اعتراض خود را بیان می‌کنند ولی در همین کشورها اگر اعتراضات به سمت آشوب برود، سخت ترین برخوردها را انجام می‌دهند، گفت: آمریکا به سیاهپوستان اجازه راهپیمایی نمی دهد حتی آن ها را به ضرب گلوله می‌بندند و بهتر است آمریکا به رفتار رژیم صهیونیستی در کودک کشی ها نیز توجه داشته باشد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مردم به خوبی فهمیدند که راه خود را باید از آشوبگران جدا کنند و در مقابل آشوبگران ایستادند و در استان لرستان به دلیل آشوبِ اغتشاشگران که جان چند هموطن را گرفت، مردم در مقابل آن‌ها ایستادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet