هدر موبایل
1388/05/14 10:30:00
سرویس صحن
رئیس جمهور:

جزء به پیشرفت و اعتلای کشور و مردم نمی‌اندیشم

**محمود احمدی نژاد رئیس جمهور در مراسم تحلیف اظهار داشت: بنده هیچ انگیزه‌ای جز خدمت به مردم و کشور ندارم.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمود احمدی نژاد در مراسم تحلیف رییس جمهوری در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده امروز جزء به پیشرفت و اعتلای کشور و مردم نمی‌اندیشم.

 احمدی نژاد گفت: عزت و اقتدار ملی، دفاع از مظلومان و ایستادگی در برابر زیاد خواهی‌های مستکبران، حفظ کرامت انسانی و حقوق شهروندی و دوستی و محبت از محورهای گفتمان من است.

وی افزود: مردم با حضور خویش بار دیگر بر توانمندی‌ها و استعدادهای خودباوری و ظرفیت‌های عظیم ملی برای نیل به آرمان‌های ملی تاکید کردند.

احمدی نژاد با بیان اینکه در انتخابات لزوم حفظ استقلال و عزت و وحدت و یکپارچگی فریاد شد، افزود: در این حماسه بر صیانت از فرهنگ متعالی اسلامی و ادب و هنر و منابع بی بدیل انسانی تاکید شد.

احمدی نژاد اظهار داشت: پاکی و پاک دستی، مردم داری، خدمت بی منت، صیانت از کرامت انسانی، ارزش‌های اخلاقی و معنوی، مهرورزی و عشق به انسان‌ها، سازندگی و تعالی همه جانبه کشور، آزاده‌گی و وامدار نبودن مدیران کشور به قطب‌های قدرت و ثروت به عنوان مطالبه قطعی از سوی مردم تثبیت گردید.

رئیس جمهور اظهار داشت: مردم به پرچمداری توحید و عدالت در جهان و برپایی جامعه‌ای الگو و نمونه‌ رای دادند.

احمدی نژاد افزود: به همه این آرمان‌ها و مطالبات بر حق در برابر خدای بزرگ، شما عزیزان و ملت عزیز متعهد هستم و تردیدی ندارم که شما نمایندگان محترم نیز خود را بدان‌ها متعهد می‌دانید.

وی افزود: بنده رئوس برنامه‌های خود را در ایام انتخابات به عرض مردم شریف رساندم که مورد استقبال و تایید قاطع آنان قرار گرفت و در مراسم تنفیذ نیز به اختصار تکرار کردم که تایید مقام معظم رهبری را بدنبال داشت.

وی با تاکید بر اینکه، این برنامه‌ها امروز به مطالبه و میثاق ملی تبدیل شده است که همگان شرعا و قانونا در برابر آن مسئولیم و باید برای تحقق آنها بکوشیم، اظهار داشت: اینکه چه کسی به چه کسی رای داده است مطرح نیست، امروز نیازمند عزم ملی و هم داستانی هستیم.

وی افزود: مطمئن هستم که خواهران و برادران عزیز در مجلس و قوه قضاییه نیز پشتیبان دولت در تحقق این برنامه‌ها خواهند بود.

احمدی نژاد با بیان اینکه انتخابات اخیر مبین آرمان‌های بزرگ ملت ایران است، تصریح کرد: ملت ایران به افق‌های دور دست می‌نگرد و اهداف بلندی را دنبال می‌کند، بنابراین سرعت پیشرفت مادی و معنوی کشور باید در تراز این آرمان‌ها و اهداف و در شان ملت بزرگ باشد. ملتی که بنده و مجلس شورای اسلامی منتخب آن هستیم و ما باید یک ملت بزرگ را نمایندگی می‌کنیم.

رئیس جمهور تصریح کرد: ملت ما هدف‌های بزرگی دارد و هدف‌های بزرگ تصمیمات بزرگ و اقدامات بزرگ می‌طلبد. باید گام‌های بلندی برداریم، البته همیشه چنین فرصت‌هایی در اختیار ما نیست.

ادامه دارد..

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet