هدر موبایل
1396/10/15 16:01:00
سرویس فرهنگی
سلیمی:

مدیران مدارس با غم پرداخت قبض برق به خواب می روند/ عدم سرانه برای پرداخت قبوض معضل اساسی مدیران مدارس

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس گفت: قید واژه الگویی مصرف در معافیت مدارس از پرداخت هزینه‌های آب ، برق وگاز مانعی برای ایجاد اسراف تلقی می‌شود.
مدیران مدارس با غم پرداخت قبض برق به خواب می روند/ عدم سرانه برای پرداخت قبوض معضل اساسی مدیران مدارس عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و فناوری مجلس گفت: قید واژه الگویی مصرف در معافیت مدارس از پرداخت هزینه‌های آب ، برق وگاز مانعی برای ایجاد اسراف تلقی می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201606105171135912.jpg مدیران,مدارس با,غم,پرداخت,قبض,برق,به,خواب,می,روند/,عدم,سرانه,برای,پرداخت,قبوض,معضل,اساسی,مدیران,مدارس Icana

علیرضا سلیمی در  گفت و گوبا خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در باره معافیت کلیه واحدهای آموزش‌ و پرورش از پرداخت هزینه آب، برق و گاز با رعایت الگوی مصرف، گفت: تصویب معافیت کلیه واحدهای آموزش‌ و پرورش از پرداخت هزینه آب، برق و گاز در کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با رعایت الگوی مصرف می تواند علاوه بر کاهش هزینه های آموزش و پرورش مصرف را نیز  برطبق الگوی مصرف تبیین کند.

 نماینده مردم محلات ودلیجان درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه براساس میزان زیر بنای مدارس، تعداد دانش آموزان و کارگاه و آزمایشگاه بایدالگوی تعریف شود که به اصطلاح برطبق این معیارها مصرف آب، برق و گاز در مدارس رایگان شود تصریح کرد: تا با این اوصاف مسیر برای عدم صرف جویی و اسراف باز نشود.

مدیران مدارس با غم پرداخت قبض برق به خواب میروند

 سلیمی افزود:  یکی از مشکلاتی ما  درآموزش و پرورش با آن روبرو هستیم، این است که مدیران ما به علت عدم تامین سرانه پیوسته به دنبال  پرداخت آب، برق و گاز هستند و ازهمین رو مدیر واقعیت این است که مدیریت نمی کند و با غم پرداخت  آب  برق و گاز  به خواب می رود  زیرا بدیهی  است که مدیر نگران است که هر لحظه آب  برق و گاز قطع شود.

 عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات  مجلس یادآورشد: با اجرایی شدن معافیت کلیه واحدهای آموزش‌ و پرورش از پرداخت هزینه آب، برق و گاز  با رعایت الگوی مصرف می توان  بخشی از هزینه‌های آموزش و پرورش را کاهش داد و از سوی دیگر  نیز می توان دست مدیران  را  برای برنامه ریزی آموزشی باز گذاشت./

پایان پیام  

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet