خبرگزاری خانه ملت

ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران
1396/10/17 09:51:50
سرویس اقتصادی
حاجی‌بابایی در تشریح نشست فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس مطرح کرد:

مخالت فراکسیون ولایی با افزایش قیمت بنزین و حذف یارانه 35 میلیون نفر

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: اعضای فراکسیون در نشست امروز افزایش قیمت حامل های انرژی و حذف یارانه ۳۵ میلیون نفر مخالفت کردند.
مخالت فراکسیون ولایی با افزایش قیمت بنزین و حذف یارانه 35 میلیون نفر رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، گفت: اعضای فراکسیون در نشست امروز افزایش قیمت حامل های انرژی و حذف یارانه 35 میلیون نفر مخالفت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801108126561933.jpg مخالت,فراکسیون,ولایی,با,افزایش,قیمت,بنزین,و,حذف,یارانه,35,میلیون,نفر Icana

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست صبح امروز(17 دی‌ماه) فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: فراکسیون در نشست امروز به بررسی بودجه سال 97 پرداخت که پس از بحث و بررسی جمع‌بندی فراکسیون در مورد دو موضوع یارانه ها و افزایش قیمت حامل های انرژی اعلام شد.

نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با حذف یارانه ها 35 میلیون نفر در شرایط اقتصادی کشور مخالف هستیم، گفت: اعتقاد داریم که باید یارانه افرادی که اثبات شود وضع مالی مناسبی دارند حذف شود و اینکه باید ثابت شود افراد وضعیت مالی خوبی ندارد تا به آنها یارانه داده شود را مناسب با شأن مردم نمی دانیم.

نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه با افزایش قیمت حامل های انرژی مخالف هستیم، ادامه داد: باید بررسی و شفاف سازی شود که درآمدهای حاصل از افزایش قیمت حامل های انرژی به کجا انجامیده است و اینکه آیا نمی شود از محل افزایش قیمت حامل های انرژی در گذشته به موضوع اشتغال پرداخت.

نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: این هفته فراکسیون با جلسات و کمیته‌های گوناگون زوایای مختلف لایحه بودجه سال 97 را پیگیری و بررسی می‌کند./

پایان پیام

برای دیدن گزارش تصویری این جلسه اینجا کلیک کنید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet