هدر موبایل
1396/10/17 15:51:06
سرویس اقتصادی
در نشست امروز فراکسیون امید مطرح شد:

مخالفت فراکسیون امید با افزایش قیمت حامل های انرژی/دهک های آسیب پذیر نباید حذف شوند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس، از مخالفت فراکسیون متبوعش با افزایش قیمت حامل های انرژی و حذف یارانه دهک های آسیب پذیر خبر داد.
مخالفت فراکسیون امید با افزایش قیمت حامل های انرژی/دهک های آسیب پذیر نباید حذف شوند سخنگوی فراکسیون امید مجلس، از مخالفت فراکسیون متبوعش با افزایش قیمت حامل های انرژی و حذف یارانه دهک های آسیب پذیر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201610107222939717.jpg مخالفت,فراکسیون,امید,با,افزایش,قیمت,حامل,های,انرژی/دهک,های,آسیب,پذیر,نباید,حذف,شوند Icana

بهرام پارسایی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست صبح امروز فراکسیون امید با دستورکار بررسی بودجه سال 97، گفت: فراکسیون امید صبح امروز جلسه ای با اعضای امیدی کمیسیون تلفیق و رییس کمیسیون این کمسیون به ریاست آقای عارف درباره بودجه سال 97 برگزار کرد.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با اشاره خروجی مطالب جمع بندی شده در فراکسیون امید، افزود: با توجه به وضعیت فعلی اقتصادی جامعه و برای جلوگیری از افزایش تورم، برداشت این است که فراکسیون با افزایش قیمت حامل های انرژی و حذف یارانه دهک های آسیب پذیر موافقت نمی کند.

فراکسیون امید سه شنبه بیانیه ای درباره بودجه سال 97 منتشر می کند

وی با بیان اینکه فراکسیون امید پیگیر است که بودجه سال 97 شفاف تر از بودجه های هرساله باشد، ادامه داد: فراکسیون به دنبال شفافیت بودجه و بستن فضاهایی که رانت در آن به وجود آمده است تا بودجه کاملا شفاف شده و بتوان روی آن نظارت کرد، لذا بر روی بحث نظارتی در بودجه سال 97 تاکید داریم.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه فضای امروز جامعه به برداشت از صندوق توسعه ملی نیاز دارد، یادآور شد: وضعیت بیکاری و عدم رونق جامعه سبب شده که در سال 97 از صندوق توسعه ملی با نظارت دقیق، جلوگیری از رانت خواری، حیف و میل کردن، فرصت طلبی و فساد در مسیر رونق و اشتغال در جامعه بهره برداری شود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: احتمالا روز سه شنبه فراکسیون امید بیانیه ای درباره بودجه سال 97 منتشر می کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet