هدر موبایل
1396/10/17 17:22:32
سرویس فرهنگی
میرزاده در تشریح جلسه کمیسیون آموزش مطرح کرد:

مذاکره زاهدی با مسئولان امنیتی برای حل پرونده دانش‌آموزان بازداشتی

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از مذاکره رئیس کمیسیون متبوعش با مسئولان امنیتی برای حل مشکل دانش‌آموزان بازداشت شده در حوادث خیابانی اخیر خبر داد.
مذاکره زاهدی با مسئولان امنیتی برای حل پرونده دانش‌آموزان بازداشتی سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از مذاکره رئیس کمیسیون متبوعش با مسئولان امنیتی برای حل مشکل دانش‌آموزان بازداشت شده در حوادث خیابانی اخیر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201708104660206866.jpg مذاکره,زاهدی,با,مسئولان,امنیتی,برای,حل,پرونده,دانش‌آموزان,بازداشتی Icana

سیدحمایت میرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (یکشنبه 17 دی ماه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی دو موضوع با عناوین "پیگیری اخبار حوادث خیابانی اخیر و وضعیت دانش‌آموزان بازداشتی" و "بررسی طرح اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44" خبر داد.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی درخصوص بررسی وضعیت دانش‌آموزان، دانشجویان و فرهنگیان پس از حوادث اخیر، گفت: حفاظت از این قشر نیازمند پیشگیری است که این پیشگیری با جدی گرفتن مسائل تربیتی در مدارس و دانشگاه‌ها محقق خواهد شد، چراکه باید تا قبل وقوع حادثه‌ای و رسیدن آسیب به دانشآموزان، دانشجویان و فرهنگیان به فکر آگاهی‌رسانی و علاج مشکلات بود تا نسل جدید حافظ نظام شوند نه آلت دست بیگانگان.

وی با بیان اینکه آمار دقیقی از تعداد دانش‌آموزان بازداشت شده در دست کمیسیون آموزش و تحقیقات نیست، اضافه کرد: رئیس کمیسیون با برخی از مسئولان امنیتی برای رفع مشکلات دانش‌آموزان بازداشت شده در ایام امتحانات مذاکراتی داشته تا در صورت امکان مشکل آن‌ها با نصیحت، تذکر و توصیه حل شود.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه امروز "طرحی در رابطه با اصلاح قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل 44" نیز در کمیسیون آموزش و تحقیقات در قالب کمیسیون فرعی بررسی شد، افزود: این طرح پس از بررسی از سوی نمایندگان رد شد چراکه آن قانون را نیازمند اصلاح ندانستند، ضمن آنکه به‌تازگی قانون تاسیس مدارس غیردولتی تصویب شده است لذا برای امر تعلیم و تربیت نیاز به قانون جدید نیست./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet