هدر موبایل
1396/10/17 18:56:45
سرویس اجتماعی
هاشمی در تشریح جلسه عصر امروز مطرح کرد:

کمیسیون بهداشت مجلس به دنبال تامین منابع مالی پایدار برای بیمه‌ها/ 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند

عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اینکه ۶ میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند از بررسی وضعیت و بدهی بیمه ها در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
کمیسیون بهداشت مجلس به دنبال تامین منابع مالی پایدار برای بیمه‌ها/ 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند عضو کمیسیون بهداشت و درمان با اشاره به اینکه 6 میلیون ایرانی دو دفترچه بیمه دارند از بررسی وضعیت و بدهی بیمه ها در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712105343069328.jpg کمیسیون,بهداشت,مجلس,به,دنبال,تامین,منابع,مالی,پایدار,برای,بیمه‌ها/,6,میلیون,ایرانی,دو,دفترچه,بیمه,دارند Icana

همایون هاشمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز ( یک شنبه، 17 دی ماه ) کمیسیون  بهداشت و درمان مجلس از بررسی منابع وضعیت و بدهی  بیمه ها با حضور مسئولان بیمه سلامت ایران، خدمات درمانی نیروهای مسلح، سازمان برنامه و بودجه، کارشناسان مرکز پژوهش های مجلس خبر داد و گفت: مسئولان سازمان های بیمه گر و برخی از نمایندگان معتقد بودند که بیمه ها از عهده تعهدات ایجاد شده بر نمی آیند و باید برای تامین منابع مالی آنها فکری اساسی شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کارآمدی بیمه ها در گرو منابع مالی پایدار است، افزود: کمبود منابع مالی چالش و معضل جدی بیمه سلامت است و نمایندگان بر این باور بودند که برای کاهش و صرفه جویی در هزینه ها اجرای پرونده الکترونیک باید در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه موضوع اصلاح کتاب ارزش گذاری نسبی خدمات سلامت در نشست امروز مطرح شد، گفت: اصلاح منجر به کاهش هزینه ها می شود.

نماینده مردم میاندوآب، شاهین دژ و تکاب در مجلس دهم، همپوشانی بیمه ای 5 تا 6 میلیون نفر در کشور را از موضوعات مطروحه در نشست امروز دانست و گفت: همپوشانی بیمه ای موجب هدررفت منابع بیمه ای شده و ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان را با مشکل مواجه می کند بنابراین تقاضا کردیم که برای رفع این مشکل چاره اندیشی شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست مقرر شد برای رفع مشکلات حوزه بیمه ها اقدامات لازم از طرف کمیسیون و دولت انجام شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet