ایام محرم 1398
1396/10/19 08:06:20
سرویس اجتماعی
امینی فرد خبر داد:

تلاش کمیسیون تلفیق برای افزایش سه هزار و 500 میلیارد تومانی بودجه بیمه سلامت/ فروش 9 هزار میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی در سال 97 برای حل بدهی ها

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ از تلاش برای افزودن اعتبار سه هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به ردیف های بیمه سلامت برای رفع کسری ها در بودجه ۹۷ خبر داد.
تلاش کمیسیون تلفیق برای افزایش سه هزار و 500 میلیارد تومانی بودجه بیمه سلامت/ فروش 9 هزار میلیارد تومان اسناد خزانه اسلامی در سال 97 برای حل بدهی ها عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 از تلاش برای افزودن اعتبار سه هزار و 500 میلیارد تومان به ردیف های بیمه سلامت برای رفع کسری ها در بودجه 97 خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607105105608417.jpg تلاش,کمیسیون,تلفیق,برای,افزایش,سه,هزار,و,500,میلیارد,تومانی,بودجه,بیمه,سلامت/,فروش,9,هزار,میلیارد,تومان,اسناد,خزانه,اسلامی,در,سال,97,برای,حل,بدهی,ها Icana

محمدنعیم امینی فرد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با پیگیری های صورت گرفته در کمیسیون تلفیق مقرر شد با توجه به اهمیت ویژه بحث سلامت در بودجه کارگروهی تشکیل شود، گفت: این کارگروه از اعضای کمیسیون بهداشت در تلفیق، سید مهدی فرشادان از اعضای هیات رییسه کمیسیون تلفیق، نمایندگان و معاونان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،  نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تشکیل شده است.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: اعضای این کارگروه به تفاهم کلی در در مورد پیش بینی احکامی در بودجه برای کنترل بهینه هزینه ها و همچنین تامین  منابع مورد نیاز برای اجرای این احکام رسیده است.

وی با یادآوری اینکه تاکید کارگروه بر این است که یک درصد ارزش افزوده و 10 درصد هدفمندی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اختصاص یابد، گفت: در مورد وضع عوارض بر مواد غذایی آسیب رسان به سلامت پیشنهاداتی ارائه شده که انتظار می رود مورد موافقت کمیسیون تلفیق قرار گیرد.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کمک 9 هزار و 500 میلیارد تومانی برای حل بدهی بیمه سلامت از محل فروش اسناد خزانه اسلامی دیروز مورد موافقت کمیسیون تلفیق قرار گرفت، تصریح کرد: این مبلغ می تواند در رفع بدهی های انباشته سازمان بیمه سلامت موثر واقع شود.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 97 ادامه داد: همچنین به دنبال آن هستیم کاهش هزینه ها از طریق رفع همپوشانی و اعمال راهنمای بالینی در بودجه 97 واقعی شده و علاوه بر حل بدهی بیمه سلامت از محل فروش اسناد خزانه، کاهش سه درصدی اعتبارات بیمه سلامت در بودجه را با اضافه کردن 3 هزار و 500 میلیارد تومان به ردیف های بیمه سلامت در بودجه برطرف کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet