خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/10/19 08:09:58
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

آیا برج میلاد در آینده کج می شود/ شهرداری گود رها شده برج میلاد را سریع تر از ناجا پس بگیرد

عضو مجمع نمایندگان استان تهران با هشدار نسبت به اینکه احتمال سقوط برج به داخل گود یا کج شدن آن وجود دارد، گفت: شهرداری هر چه سریع تر این گود را از ناجا پس گرفته و نسبت به ایمن سازی آن اقدام کند.
آیا برج میلاد در آینده کج می شود/ شهرداری گود رها شده برج میلاد را سریع تر از ناجا پس بگیرد عضو مجمع نمایندگان استان تهران با هشدار نسبت به اینکه احتمال سقوط برج به داخل گود یا کج شدن آن وجود دارد، گفت: شهرداری هر چه سریع تر این گود را از ناجا پس گرفته و نسبت به ایمن سازی آن اقدام کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg آیا,برج,میلاد,در,آینده,کج,می,شود/,شهرداری,گود,رها,شده,برج,میلاد,را,سریع,تر,از,ناجا,پس,بگیرد Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه وضعیت گود رها شده در کنار برج میلاد باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف شود، گفت: سال ها است به طور مداوم در مورد وضعیت گود رها شده برج میلاد هشدار داده می شود و تاکنون اقدام مناسبی برای ایمن سازی آن انجام نشده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با هشدار نسبت به اینکه احتمال سقوط برج به داخل گود یا کج شدن آن وجود دارد، تصریح کرد: متاسفانه گود برج میلاد  چندین سال است بلاتکلیف رها شده در حالی که که عمر مفید نیلینگ چهار سال بوده و باید هر چه سریع تر ایمن و استحکام سازی آن در دستور کار قرار گیرد.

وی با بیان اینکه بی توجهی نسبت به ایمن سازی گود برج میلاد خسارات جانی و مالی زیادی را به دنبال دارد، گفت: شهرداری باید هر چه سریع تر این گود را از بنیاد تعاون ناجا پس گرفته و نسبت به ایمن سازی آن اقدام کند تا از ناحیه آن خطراتی متوجه برج میلاد، ساختمان ها و معابر مجاور نشود.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران، با هشدار نسبت به خطرات احتمالی ناشی از گود رها شده در کنار اریکه ایرانیان بر لزوم تعیین تکلیف وضعیت آن تاکید کرد و افزود: گودهای رها شده زیادی در پایتخت وجود دارد که خطرات ناشی از آنها جان و مال شهروندان تهرانی را تهدید می کند بنابراین نیاز است شهرداری با ورودی جدی رسیدگی به وضعیت آنها را در دستور کار قرار دهد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet