حلول ماه ربیع الاول
1396/10/19 18:21:27
سرویس اجتماعی
قربانی در تشریح دستور کار کمیسیون بهداشت مجلس:

بررسی سوال جعفرزاده ایمن آبادی از وزیر بهداشت/ سوال برای بررسی به کمیته مربوطه ارجاع شد

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تشریح دستور کار امروز این کمیسیون گفت: در این نشست سوال آقای جعفرزاده ایمن آبادی از وزیر بهداشت بررسی شد.
بررسی سوال جعفرزاده ایمن آبادی از وزیر بهداشت/ سوال برای بررسی به کمیته مربوطه ارجاع شد نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در تشریح دستور کار امروز این کمیسیون گفت: در این نشست سوال آقای جعفرزاده ایمن آبادی از وزیر بهداشت بررسی شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101000875559.jpg بررسی,سوال,جعفرزاده,ایمن,آبادی,از,وزیر,بهداشت/,سوال,برای,بررسی,به,کمیته,مربوطه,ارجاع,شد Icana

محمد حسین قربانی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز ( سه شنبه، 19 دی ماه ) کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست امروز سوال آقای غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی از وزیر بهداشت در مورد منابع مالی صندوق رفاه دانشجویان مطرح شد که وزیر بهداشت به سوال این نماینده پاسخ داد.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، افزود: به دلیل قانع نشدن نماینده سوال کننده از پاسخ های وزیر مقرر شد کمیته حداکثر تا پایان هفته آینده بررسی های لازم را در خصوص این سوال انجام دهد که در صورت قانع شدن نماینده سوال کننده شده سوال از دستور خارج می شود.

نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: چنانچه نماینده سوال کننده باز هم قانع نشود نتیجه بررسی کارگروه به عنوان مصوبه کمیسیون تلقی شده و سوال برای طرح در صحن علنی مجلس به هیات رییسه ارجاع می شود./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet