هدر موبایل
1388/05/16 18:09:47
سرویس سیاسی

رحیمی‌نسب: دولت از تمام ظرفیت‌های کشور استفاده کند

**عضو کمیسیون اجتماعی گفت: باتوجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دولت لازم است که از تمامی ظرفیت‌هایش برای اجرایی شدن منویات رهبر فرزانه استفاده کند.

رضا رحیمی‌ نسب در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: استفاده از منتقدین می‌تواند کشور را در جهت توسعه یافتگی و حرکت به سمت آینده بهتر یاریگر باشد.

وی خاطر نشان کرد: بهترین راه برای رسیدن به اهداف، استفاده از تعامل و همراهی نیروهاست منتهی باید توجه داشت تعامل یک حرکت دو سویه است و یک‌طرفه امکان پذیر نیست.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس یاد آور شد: خوشبختانه مجلس به خصوص فراکسیون اصول‌گرا آمادگی همه جانبه دارد تا با همراهی و همکاری با دولت زمینه‌های تعامل را صورت اجرایی بخشند.

رحیمی‌نسب تصریح کرد:‌ باید توجه داشت که تعامل یک شبه حاصل نمی‌شود بلکه روندی طولانی است البته در این مدت متاسفانه دولت هیچ تعاملی با نمایندگان مجلس در خصوص رای اعتماد به وزراء نداشته و همین تردید‌هایی را به وجود آمده است.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: توقع این است که دولت با مجلس در معرفی وزراء و گرفتن رای اعتماد همکاری و همراهی نماید، موضوعی که مورد تاکید رهبر انقلاب بود.

وی در خصوص اهمیت تعامل گفت: باید توجه داشت اگر تعاملی نباشد این امر موجب ناکارآمدی، ناهماهنگی می‌شود بنابراین حال که مقام معظم رهبری تاکیداتی نسبت به موضوع تعامل داشته‌اند لازم است تمامی قوا نسبت به این موضوع با تمام وجود برخورد کنند.

رحیمی‌نسب در ارتباط با منتقدین اظهار داشت: دولت باید با ترسیم سازو کارهایی در استفاده از منتقدین چه درمدیران اجرایی، چه در حلقه مشاوران باب این موضوع را باز کند و در نهایت فضایی برای منتقدین به وجود آورد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: استفاده از منتقدین به ذهنیت دولت باز‌می‌گردد که چگونه از نیروها در پیشبرد اهداف توسعه‌ای کشور استفاده کند که منجربه توسعه و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شود.      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet