شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1396/10/21 13:00:00
سرویس استان ها
زرآبادی خبر داد:

حمایت قاطع مجلس از تولید و اشتغال در شهرکهای صنعتی

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار جهت راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال انجام می دهد.
حمایت قاطع مجلس از تولید و اشتغال در شهرکهای صنعتی نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی حمایت قاطع خود را از رونق تولید ملی و ایجاد اشتغال پایدار جهت راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال انجام می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609102419026210.jpg حمایت,قاطع,مجلس,از,تولید,و,اشتغال,در,شهرکهای,صنعتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیده حمیده زرآبادی روز پنجشنبه در دیدار با فرشاد مقیمی معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین  اظهار داشت: حمایت از طرح رونق اقتصادی، رفع موانع تولید و ایجاد اشتغال پایدار و کمک به راه اندازی واحدهای راکد و نیمه فعال از اولویت های اساسی و مورد تاکید نمایندگان مجلس شورای اسلامی می باشد که این مهم باید با جدیت بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال پیگیری شود.

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور و صنایع ومعادن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نگرش مثبت نمایندگان به صنعت و تولید در کشور افزود: در کنار تلاش دولت و مجلس برای حل مشکلات بخش تولید، رفع بیکاری و ایجاد اشتغال که دغدغه اصلی دولت، مجلس و مسئولین کشوری است، سرمایه گذاران واحدهای تولیدی باید به سمت تولید با کیفیت و رقابت پذیر رفته و زمینه صادرات محور شدن را در دستور کار داشته باشند.

در ادامه این دیدار فرشاد مقیمی" معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک  وشهرکهای صنعتی ایران گزارشی کاملی از وضیعت زیرساخته و واحدهای فعال در سطح شهرکها و نواحی صنعتی کشور ارائه کرد.

به گزارش مهر، حمیدرضا خانپور رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین نیز گزارش از جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی درشهرکها و نواحی صنعتی استان در سال ۹۶ و وضعیت زیرساختها و واحدهای فعال و راکد مستقر در شهرکهای صنعتی استان به نماینده مردم در مجلس مطرح و از ایشان برای بازدید میدانی از شهرکهای صنعتی دعوت بعمل آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet