هدر موبایل
1396/10/24 08:42:40
سرویس فرهنگی
سیاوشی شاه عنایتی خبر داد:

تلاش کمیسیون فرهنگی مجلس برای معافیت مالیاتی چاپخانه‌داران/ کمیسیون تلفیق نپذیرفت

عضو کمیسیون تلفیق بودجه از رأی منفی کمیسیون تلفیق به پیشنهاد معافیت مالیاتی چاپخانه‌ها خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این پیشنهاد نیاز به دو سوم آرا داشت، رأی کافی برای تصویب آن اخذ نشد.
تلاش کمیسیون فرهنگی مجلس برای معافیت مالیاتی چاپخانه‌داران/ کمیسیون تلفیق نپذیرفت عضو کمیسیون تلفیق بودجه از رأی منفی کمیسیون تلفیق به پیشنهاد معافیت مالیاتی چاپخانه‌ها خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این پیشنهاد نیاز به دو سوم آرا داشت، رأی کافی برای تصویب آن اخذ نشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801106037369735.jpg تلاش,کمیسیون,فرهنگی,مجلس,برای,معافیت,مالیاتی,چاپخانه‌داران/,کمیسیون,تلفیق,نپذیرفت Icana

طیبه سیاوشی شاه عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه پیشنهاد ارائه شده از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس در کمیسیون تلفیق بودجه 97 در خصوص معافیت مالیاتی چاپخانه‌ها رأی مثبت نیاورده است، گفت: با توجه به اینکه پیشنهادات در خصوص معافیت در مالیاتی نیاز به دو سوم آرا دارد، این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق رأی مثبت نیاورد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:  با توجه به اینکه چاپخانه‌دارها با مشکلات فراوانی مواجه هستند و بسیاری از آن‌ها در معرض ورشکستگی دارند این پیشنهاد از سوی نمایندگان کمیسیون فرهنگی عضو در تلفیق بودجه مطرح شد ولی این مهم رأی کافی را نیاورد.

وی با بیان اینکه درآمدهای مالیاتی یکی از درآمدهایی است که دولت روی آن حساب جدی باز کرده است، یادآور شد: امسال شاهد این بودیم که مطبوعات کشور نیز به دلیل مشکلات ناشی از صنعت چاپ و کاغذ با مشکل جدی مواجه شدند و معافیت مالیاتی چاپخانه‌هادارها نیز می‌توانست به صنعت مطبوعات نیز کمک کند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: با توجه به اینکه چنین پیشنهادی در کمیسیون تلفیق رأی نیاورده است، آن را نمی‌توان در صحن علنی مطرح کرد و باید به فکر پیشنهادات دیگری برای رفع مشکل صنعت چاپ بود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet