هدر موبایل
1396/10/23 20:02:42
سرویس استان ها
کاظمی:

موافقت وزیر نفت با احداث مینی پالایشگاه در پلدختر

نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت با احداث یک مینی پالایشگاه در این شهرستان موافقت کرد.
موافقت وزیر نفت با احداث مینی پالایشگاه در پلدختر نماینده مردم شهرستان پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: وزیر نفت با احداث یک مینی پالایشگاه در این شهرستان موافقت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109929900793.jpg موافقت,وزیر,نفت,با,احداث,مینی,پالایشگاه,در,پلدختر Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدحمیدرضا کاظمی اظهار کرد: برای احداث مینی پالایشگاه با سرمایه گذار برای انتخاب هر مکانی که متناسب این پروژه باشد قول مساعد داده شده که در این رابطه شهرک صنعتی منطقه سراب حمام برای احداث آن انتخاب شد.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با مشارکت بخش خصوصی این واحد تولیدی در شهرستان احداث خواهد شد، افزود: دستور امکان سنجی و شیوه تحویل این مینی پالایشگاه توسط وزیر نفت صادر شد و مسائل فنی آن در حال بررسی است.

به گفته وی تخصیص200تن نفت کوره در روز و 5000 بشکه نفت خام به صورت روزانه در این پالایشگاه مورد تایید و موافقت وزیر نفت قرار گرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم، همچنین گفت: با وجود ذخایر نفتی در این شهرستان مردم منطقه حق دارند از مزایای طلای سیاه در رونق اقتصادی و اشتغالزایی بهره مند شوند.

به گزارش ایرنا، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید براینکه این طرح ارتباطی با طرح پالایشگاه نفت قبلی پلدختر ندارد، یادآور شد: پروژه مینی پالایشگاه طرحی جدید برای استفاده بهتر از ظرفیت های نفتی شهرستان است.

شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet