ایام محرم 1398
1396/10/24 13:13:14
سرویس صحن
رنجبرزاده قرائت کرد:

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ وضعیت نامناسب زلزله زدگان کرمانشاه با گذشت 3 ماه

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور/ وضعیت نامناسب زلزله زدگان کرمانشاه با گذشت 3 ماه عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201704105395562465.jpg تذکرات,کتبی,نمایندگان,به,مسئولان,اجرایی,کشور/,وضعیت,نامناسب,زلزله,زدگان,کرمانشاه,با,گذشت,3,ماه Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اکبر رنجبرزاده در نشست علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد.

تذکر سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه به رئیس جمهور؛ جناب آقای رئیس جمهور متاسفانه وضعیت مدیریت هلال احمر در کشور مناسب نیست و زلزله زدگان استان کرمانشاه با گذشت 3 ماه هنوز رنج می برند، همچنین تذکر به وزیر نیرو نسبت به سوءمدیریت در زمینه تقسیم آب های کشور و عدم توجه به ذخایر الهی که به سادگی از کنار آن عبور کرده ایم.

تذکر نادر قاضی پور و علیرضا محجوب نمایندگان مردم ارومیه و تهران به اتفاق 51 نفر از نمایندگان مجلس به وزیر فرهنگ در خصوص تداوم و تقویت اشتراک نشریات کشور به خصوص مطبوعات محلی و استانی.

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet