ولادت حضرت فاطمه زهرا (س)
1396/10/24 23:12:01
سرویس استان ها
امینی خبر داد:

افزایش برخی آسیب های اجتماعی در استان ایلام

نماینده ایلام، ایوان ، چرداول، سیروان، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی از افزایش برخی آسیب های اجتماعی در استان ایلام خبر داد.
افزایش برخی آسیب های اجتماعی در استان ایلام نماینده ایلام، ایوان ، چرداول، سیروان، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی از افزایش برخی آسیب های اجتماعی در استان ایلام خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607103593488074.jpg افزایش,برخی,آسیب,های,اجتماعی,در,استان,ایلام Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سلام امینی با تبیین شرایط اقتصادی، اجتماعی، و فرهنگی استان ایلام گفت: با توجه به افزایش برخی آسیب های اجتماعی از جمله خودکشی، دولت با تخصیص بودجه و برنامه ریزی مداوم زمینه را برای کاهش آسیب ها در استان فراهم کند.

نماینده ایلام، ایوان، چرداول، سیروان، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی، گفت: موضوع اشتغال جوانان استان در طرح های حوزه نفت و گاز یکی دیگر از موضوعاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به نرخ بیکاری و وجود جوانان تحصیل کرده و توانمند در استان، گفت: باید از این سرمایه و ظرفیت در طرح های حوزه نفت و گاز استان استفاده شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، افزود: وزارت نفت با برنامه ریزی در خصوص به کارگیری جوانان استان در حوزه های نفت و گاز استان اقدام ویژه به عمل آورد.

به گزارش مهر، نماینده ایلام، ایوان ، چرداول، سیروان، مهران و ملکشاهی در مجلس شورای اسلامی، همچنین درباره موضوعات دیگری همچون توجه به زیرساخت ها، اتصال استان ایلام به خط ریلی و توجه به زیرساخت های مختلف در این استان با توجه به پتانسیل های موجود در استان سخن گفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet