هدر موبایل
1396/10/25 12:20:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_

نظر موافق رئیس مجلس و معاون وزیراطلاعات برای بازدید نمایندگان از اوین

نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر موافق رئیس مجلس، رابط پارلمانی قوه قضائیه و معاون وزیر اطلاعات برای بازدید نمایندگان از زندان اوین گفت که انجام این بازدید پالس مثبتی به افکار عمومی می دهد.
نظر موافق رئیس مجلس و معاون وزیراطلاعات برای بازدید نمایندگان از اوین نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به نظر موافق رئیس مجلس، رابط پارلمانی قوه قضائیه و معاون وزیر اطلاعات برای بازدید نمایندگان از زندان اوین گفت که انجام این بازدید پالس مثبتی به افکار عمومی می دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201609104556063020.jpg نظر,موافق,رئیس,مجلس,و,معاون,وزیراطلاعات,برای,بازدید,نمایندگان,از,اوین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدرضا تابش ، اظهار کرد: در رایزنی‌هایی که با رابط پارلمانی قوه قضائیه، رئیس مجلس و معاون وزیر اطلاعات داشتیم آنها با اصل بازدید موافق بودند.

وی افزود: قرار است رابط پارلمانی قوه قضائیه موضوع را به رئیس قوه منتقل کند و رئیس مجلس هم رایزنی‌هایی در این زمینه با آقای آملی لاریجانی داشته باشد و معاون وزیر اطلاعات نیز موضوع را از کانال خودشان دنبال کنند.

تابش همچنین یادآور شد: قرار شد در مورد ترکیب بازدیدکنندگان بحث و بررسی انجام شود. البته نهایتا مرجع قضایی باید در این‌باره اعلام نظر کند.

به گزارش ایسنا،نماینده مردم اردکان در مجلس خاطرنشان کرد: امیدواریم بازدید نمایندگان از زندان اوین هر چه زودتر انجام شود چراکه این امر به نفع نظام است و پالس مثبت به افکار عمومی می دهد که از حقوقشان دفاع می شود. ضمن اینکه با انجام این کار مردم هم بر این باور خواهند بود که از مجاری قانونی مسائل را پیگیری کنند./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet