هدر موبایل
1396/10/26 09:27:42
سرویس اجتماعی
ذوالقدر:

باید به تخلفات شهرداری سابق پایتخت رسیدگی شود/ تشکیل کمیته ویژه برای رسیدگی به تخلفات

عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه باید به تخلفات قالیباف رسیدگی شود بر لزوم تشکیل کارگروه و کمیته ای برای رسیدگی به تخلفات تاکید کرد.
باید به تخلفات شهرداری سابق پایتخت رسیدگی شود/ تشکیل کمیته ویژه برای رسیدگی به تخلفات عضو مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه باید به تخلفات قالیباف رسیدگی شود بر لزوم تشکیل کارگروه و کمیته ای برای رسیدگی به تخلفات تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201703103068273397.jpg باید,به,تخلفات,شهرداری,سابق,پایتخت,رسیدگی,شود/,تشکیل,کمیته,ویژه,برای,رسیدگی,به,تخلفات Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد موضوعات مطرح شده مبنی بر تخلفات انتخاباتی شهرداری سابق، قراردادهای صوری و ارائه گزارش اخیر شهردار تهران به قوه قضائیه، گفت: به تخلفات شهرداری سابق باید رسیدگی شود تا مردم در جریان امور قرار گیرند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه امکان تحقیق و تفحص از شهرداری از سوی مجلس وجود دارد، گفت: به طور قطع گزارش و صحبت های شهردار تهران در مورد تخلفات شهرداری سابق از روی سند و دلیل بوده و باید مورد پیگیری و رسیدگی دقیق قرار گیرند.

وی با یادآوری اینکه تخلفات شهرداری سابق باید از سوی مراجع قضایی پیگیری شوند، تصریح کرد: تخلفات زیادی در شهرداری سابق مانند واگذاری املاک نجومی، استخدام 13 هزار نفر در آستانه انتخابات، هزینه کرد منابع شهرداری برای انتخابات و قراردادهای صوری به چشم می خورد که باید مراجع قضایی به آن رسیدگی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه شهردار سابق باید در مورد تخلفات خود پاسخگو باشد و شفاف سازی کند، گفت: هر چند تحقیق و تفحص از شهرداری تهران در مجلس رای نیاورد اما بهتر است آقای قالیباف برای تنویر افکار عمومی شفاف سازی کرده و مستندات خود را ارائه کند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تشکیل کارگروه و کمیته ویژه متشکل از اعضای شورای شهر و مسئولان شهرداری تهران برای رسیدگی به تخلفات احصا شده را در رسیدگی بهتر به تخلفات بسیار موثر دانست و افزود: تشکیل هر چه سریع تر این کارگروه امری بسیار ضروری است./

پایان پیام

خبرنگار: حمیدرضا خدامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet