خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1396/10/27 10:27:54
سرویس اجتماعی
وحدتی هلان:

تسهیل خدمات حمل و نقل عمومی با اجرای طرح پرداخت الکترونیک کرایه/ طرح در سراسر کشور اجرایی شود

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس طرح الکترونیک کردن پرداخت کرایه تاکسی ها را در تسریع فرآیند پرداخت موثر دانست و بر لزوم اجرای آن در سراسر کشور تاکید کرد.
تسهیل خدمات حمل و نقل عمومی با اجرای طرح پرداخت الکترونیک کرایه/ طرح در سراسر کشور اجرایی شود عضو کمیسیون اجتماعی مجلس طرح الکترونیک کردن پرداخت کرایه تاکسی ها را در تسریع فرآیند پرداخت موثر دانست و بر لزوم اجرای آن در سراسر کشور تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607101124357853.jpg تسهیل,خدمات,حمل,و,نقل,عمومی,با,اجرای,طرح,پرداخت,الکترونیک,کرایه/,طرح,در,سراسر,کشور,اجرایی,شود Icana

محمد وحدتی هلان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر اینکه پرداخت الکترونیک کرایه تاکسی راهکارهای موثر در تسریع فرآیند پرداخت کرایه است، گفت: نیاز است این طرح در سراسر کشور به ویژه کلانشهرها اجرایی شود زیرا در فرآیند پرداخت کرایه تسریع می شود.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی افزود: پرداخت آنلاین کرایه ها امری مفید و لازم در واقع از ضروریات وملزومات زندگی شهری است.

وی افزود: معضلاتی مانند استفاده همگانی و جذب آلودگی های میکروبی و انگلی و همچنین هزینه بالای تعویض پول های مستعمل بیانگر این است که باید هر چه سریع تر به سمت پرداخت کرایه های به صورت الکترونیک گام برداشت.

نماینده مردم بستان آباد در مجلس دهم، ادامه داد: از سویی این اقدام مزایایی مانند رفع معضل دعوای مسافر و راننده بر سر پول خرد، هماهنگ شدن تاکسیرانی با سرویس حمل ونقل عمومی مانند اتوبوس ومترو، صرفه جویی در زمان، کاهش ترافیک و بهبود ارائه خدمات را به دنبال دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه با اینکه طرح پرداخت الکترونیک کرایه حمل و نقل عمومی باید در سراسر کشور اجرایی شود، گفت: اجرای این طرح باید با جدیت پیگیری شود./

پایان پیام

خبرنگار: علیرضا غلامی

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet