آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عضو شورای ملی افغانستان در گفت‌وگو با خانه ملت:

سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری مصوبات خوبی داشت/ ضرورت تلاش و پیگیری برای اجرای کامل مصوبات

سرویس بین الملل
عضو ولسی جرگه شورای ملی افغانستان گفت: در اجلاس‌های بعدی نحوه اجرای مصوبات سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی را پیگیری می‌کنیم و باید برای اجرای کامل آن‌ها تلاش شود.
جمعه 29 دی 1396 ساعت 12:17
سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری مصوبات خوبی داشت/ ضرورت تلاش و پیگیری برای اجرای کامل مصوبات عضو ولسی جرگه شورای ملی افغانستان گفت: در اجلاس‌های بعدی نحوه اجرای مصوبات سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی را پیگیری می‌کنیم و باید برای اجرای کامل آن‌ها تلاش شود. https://cdn.icana.ir/d/019/45505.jpg سیزدهمین,کنفرانس,مجالس,عضو,سازمان,همکاری,مصوبات,خوبی,داشت/,ضرورت,تلاش,و,پیگیری,برای,اجرای,کامل,مصوبات Icana

ربابه پروانی درویش عضو ولسی جرگه شورای ملی افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی، اظهار داشت: به عنوان نماینده افغانستان در این کنفرانس در کمیته حقوق بشر، زنان و امور خانواده عضو بودیم که دستاوردهای بسیار بزرگی داشت و افغانستان نیز پیشنهاداتی را مطرح کرد و توسط اعضای کمیته پذیرفته و در اعلامیه پایانی نیز قرائت شد.

عضو ولسی جرگه شورای ملی افغانستان با بیان اینکه در این کنفرانس در خصوص قدس و مسائل جهان اسلام بحث و نظر همه کشورهای عضو نیز استماع و مصوبات آن نیز در اعلامیه پایانی گنجانده شد، بیان کرد: در کمیته زنان نیز همه کشورهای عضو نظرات خوبی را بیان کردند.

وی با بیان اینکه برای اجرائی شدن مصوبات کمیته ها پس از تصویب، باید تلاش های لازم انجام شود، افزود: در اجلاس‌های بعدی نحوه اجرای مصوبات سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی را پیگیری می‌کنیم و برای اجرای کامل این مصوبات باید تلاش شود.

ربابه پروانی درویش با بیان اینکه هماهنگی در برگزاری این کنفرانس بسیار خوب بود که سبب رضایت همه کشورها شد، گفت: مجلس شورای اسلامی ایران برای برگزاری این کنفرانس زحمات فراوانی را متحمل شد و تا پایان دستور کار هر کدام از کمیته ها و اجلاس به خوبی همه کشورها حضور داشتند و مصوبات خوبی گذرانده شد.

عضو کمیسیون امورزنان، جامعه مدنی وحقوق بشر ولسی جرگه شورای ملی افغانستان با بیان اینکه 53 کشور اسلامی در این اجلاس حضور داشتند، متذکر شد: امیدوارم در هر کشوری که این اجلاس برگزار می شود، مانند اجلاسی که در ایران برگزار شد، دستاوردهای خوبی داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر