ایام محرم 1398
1396/10/29 13:36:31
سرویس بین الملل
عضو پارلمان کویت در گفت‌وگو با خانه ملت:

کنفرانس بین المجالس اسلامی تجمع مردمی، پارلمانی و احزاب کشورهای اسلامی بود

عضو پارلمان کویت با بیان اینکه سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی تجمع مردمی، پارلمانی و احزاب کشورهای اسلامی بود، گفت: مسولیت ما ساخت این پل‌ها و شبکه‌ها است.
کنفرانس بین المجالس اسلامی تجمع مردمی، پارلمانی و احزاب کشورهای اسلامی بود عضو پارلمان کویت با بیان اینکه سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی تجمع مردمی، پارلمانی و احزاب کشورهای اسلامی بود، گفت: مسولیت ما ساخت این پل‌ها و شبکه‌ها است. https://cdn.icana.ir/d/019/201801107707517636.jpg کنفرانس,بین,المجالس,اسلامی,تجمع,مردمی،,پارلمانی,و,احزاب,کشورهای,اسلامی,بود Icana

خلیل عبدالله در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص سیزدهمین کنفرانس مجالس عضو سازمان همکاری اسلامی و تاثیر آن روی همکاری کشورهای مسلمان، اظهار داشت: این کنگره می تواند نظرات کشورهای اسلامی عضو را متحد کند.

خلیل عبدالله بیان کرد: این کنگره تجمع مردمی، پارلمانی و احزاب کشورهای اسلامی بود و مسولیت ما ساخت این پل‌ها و شبکه‌ها است.

عضو پارلمان کویت با بیان اینکه مردم در بسیاری از کشورها به دولت‌های خود کاری ندارند و با هم متحدانه در ارتباط هستند،گفت: به دولت‌ها کاری نداریم و ما می‌خواهیم که ملت اسلامی متحد باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet