هدر موبایل
1396/10/30 17:54:24
سرویس دیگر رسانه‌ها
علوی:

سفر رئیس جمهور فرانسه به ایران دستاوردی برای او نخواهد داشت

عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه هدف رئیس جمهور فرانسه از سفر به ایران مذاکره در خصوص توان موشکی کشورمان است، گفت: اینکه ما در مورد برجام و توان موشکی با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کنیم، برای غربی‌ها قابل فهم و درک نیست لذا سفر «ماکرون» به ایران هیچ دستاوردی برای او نخواهد داشت.
سفر رئیس جمهور فرانسه به ایران دستاوردی برای او نخواهد داشت عضو کمیسیون امنیت ملی با اشاره به اینکه هدف رئیس جمهور فرانسه از سفر به ایران مذاکره در خصوص توان موشکی کشورمان است، گفت: اینکه ما در مورد برجام و توان موشکی با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کنیم، برای غربی‌ها قابل فهم و درک نیست لذا سفر «ماکرون» به ایران هیچ دستاوردی برای او نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201604107556796601.jpg سفر,رئیس,جمهور,فرانسه,به,ایران,دستاوردی,برای,او,نخواهد,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدمحسن علوی عضو کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم شهرستان‌های مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از بدو ظهور انقلاب اسلامی، دشمنان بیکار ننشسته‌اند و همواره در جهت ضربه‌زدن به کشورمان از هیچ اقدامی دریغ نکردند، اظهار داشت: جنگ تحمیلی که رژیم بعثی علیه ما به راه انداخت، در حقیقت یکی از اقدامات انتقام‌جویانه آمریکایی‌ها بود، آنها گمان می‌کردند در این نبرد ما شکست می‌خوریم و می‌توانند صاحب اختیار ایران شوند.

این نماینده خانه ملت در ادامه با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) مبنی بر اینکه «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت آسیب نرسد»، افزود: اگر غربی‌ها مجهز به انواع سلاح و تجهیزات جنگی هستند، ما مردمانی داریم که مسلح به ایمان و شهادت‌ در راه خدا هستند که رمز موفقیت و پیروزی کشورمان در همین است.

وی دفاع از کشور در مقابل هرگونه تهدید و خطر از سوی دشمنان را یک امر طبیعی دانست و گفت: در شرایطی که آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان برای به آشوب کشیدن منطقه از تمام ظرفیت‌های خود استفاده می‌کنند، آیا نباید برای دفاع از خود آماده باشیم؟ ما بارها اعلام کردیم که توان موشکی ما تهدیدی برای هیچ کشوری ندارد، مگر اینکه کشوری ناپخته عمل کند و قصد تعرض به ایران را داشته باشد.

به گزارش دفاع پرس، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن مداخله رئیس‌جمهور فرانسه در امور داخلی کشورمان خاطرنشان کرد: اینکه ما در مورد برجام و توان موشکی با هیچ کشوری مذاکره نمی‌کنیم، برای غربی‌ها قابل فهم و درک نیست لذا سفر «ماکرون» به ایران هیچ دستاوردی برای او نخواهد داشت؛ چراکه هدف مقامات فرانسوی از سفر به کشورمان مذاکره در خصوص صرف‌نظر کردن ایران از ارتقای تسلیحات جنگی است، اما ما از مواضع خود در زمینه افزایش توان دفاعی کوتاه نخواهیم آمد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet