خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/05/18 11:18:00
سرویس صحن

سلیمی: تعامل مجلس و دولت موجب پیشرفت کشور می‌شود

**عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تعامل جدی و منصفانه قوه مجریه و مقننه می‌تواند موجب پیشرفت کشور شود.

"علیرضا سلیمی" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه اظهار داشت: در آستانه معرفی هیات دولت باید توجه داشت در عین توجه به حق قانونی به اختیارات رئیس جمهور در انتخاب وزرا و حق قانونی نمایندگان در رای اعتماد و یا عدم آن، همکاری آینده دو قوه می‌تواند موجبات پیشرفت کشور را رقم زند.

وی خاطرنشان کرد: دولت باید زمینه‌های احتمال بحران را با استفاده از راهکارهای مناسب رفع کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات یادآور شد: ماجرای خفت بار منافقین در ابتدای انقلاب می‌تواند درس عبرتی برای آشوبگران ارزیابی شود.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس با اشاره به فرمایشات مقام معظم در مراسم تنفیذ ریاست جمهوری افزود: رهبر انقلاب در بیانات خود از مسجد ضرار و مردودین انقلاب نام بردند که نیازمند تامل ویژه است.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: رفع شدن زمینه‌های بحران توسط دولت موجب می‌شود تا دوستان به اصرار بیشتری بر اصولگرایی و حمایت بیشتر از دولت بپردازند.

وی سپس به مقایسه وقایع ابتدای انقلاب اسلامی با شرایط صدر  اسلام پرداخت و گفت: همانطور که در ابتدای اسلام 3 گروه نفاق، منافین حربی و نفاق پیچیده وجود داشت، امروز هم می‌بینیم گروه اول نهضت آزادی‌ها که به صراحت از شاه حمایت می‌کردند، گروه دوم منافقین حربی که 13 هزار نفر از مردم کشور را به شهادت رساند و نفاق پیچیده که دارای پیچیدگی رفتار و دارای عقبه زیادی هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet