هدر موبایل
1396/11/03 07:40:00
سرویس فرهنگی
وکیلی خبر داد:

قول سه وزیر برای تخصیص ارز مبادله‌ای به کاغذ مصرف داخل/ مجلس با هرگونه کوتاهی برخورد می‌کند

عضو مجلس در کمیته کنترل بحران کاغذ با بیان اینکه نابسامانی در قیمت کاغذ به دلیل تعلل در تخصیص ارز مبادله‌ای است، از قول سه وزیر برای حل این موضوع خبر داد.
قول سه وزیر برای تخصیص ارز مبادله‌ای به کاغذ مصرف داخل/ مجلس با هرگونه کوتاهی برخورد می‌کند عضو مجلس در کمیته کنترل بحران کاغذ با بیان اینکه نابسامانی در قیمت کاغذ به دلیل تعلل در تخصیص ارز مبادله‌ای است، از قول سه وزیر برای حل این موضوع خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201608102213336657.jpg قول,سه,وزیر,برای,تخصیص,ارز,مبادله‌ای,به,کاغذ,مصرف,داخل/,مجلس,با,هرگونه,کوتاهی,برخورد,می‌کند Icana

محمدعلی وکیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به لزوم اختصاص ارز مبادله‌ای برای کاغذ، گفت: وزرای اقتصاد، فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت و معدن و تجارت به کمیسیون فرهنگی جهت تامین ارز مبادله‌ای برای خرید کاغذ مصرفی داخلی قول‌هایی داده‌اند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس تصریح کرد: نابسامانی و آشوبی که در قیمت کاغذ ایجاد شده به دلیل تعلل در تخصیص ارز مبادله‌ای به کاغذ است؛ مسئولیت این آشفتگی متوجه مرجع صدور تخصیص ارز مبادله‌ای است.

عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: بانک مرکزی و وزارت اقتصاد باید در تخصیص هر چه سریعتر این ارز اقدامات لازم را انجام دهند؛ باید کمیته مشترکی از مسئولان ذیربط برای ارائه گزارش‌های لازم در این زمینه تشکیل شود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این کمیته گزارش روشنی مبنی بر اینکه دستگاه‌های مربوطه در ارتباط با تخصیص ارز و گشایش اعتبار چه اقداماتی انجام داده‌اند ارائه می‌شود؛ اگر مشخص شود دستگاهی در این کار کوتاهی کرده، نمایندگان مجلس با آن برخورد می‌کند.

به گزارش خانه ملت پیش از این با حضور وزرای فرهنگ و صنعت در کمیسیون فرهنگی مجلس برای بررسی بحران کاغذ، کمیته‌ای از نمایندگان هر سه نهاد برای مدیریت قیمت کاغذ در سال آینده و کاهش قیمت فعلی آن تشکیل شد که از مجلس، محمدعلی وکیلی و احسان قاضی‌زاده هاشمی برای حضور در آن انتخاب شدند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet