هدر موبایل
1396/11/03 00:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مقیمی:

دولت توانایی ایجاد ۵ درصد از فرصت های شغلی را دارد

استاندار تهران گفت: دولت توانایی ایجاد ۵ درصد از فرصت های شغلی را دارد و باید برای ایجاد شغل از سرمایه گذاران و بخش خصوصی کمک گرفت.
دولت توانایی ایجاد ۵ درصد از فرصت های شغلی را دارد استاندار تهران گفت: دولت توانایی ایجاد ۵ درصد از فرصت های شغلی را دارد و باید برای ایجاد شغل از سرمایه گذاران و بخش خصوصی کمک گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201602107465925429.jpg دولت,توانایی,ایجاد,۵,درصد,از,فرصت,های,شغلی,را,دارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدحسین مقیمی در دیدار با نخبگان ورامین که در سالن همایش های اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان برگزار شد، طی سخنانی با بیان این که مسئولان وظیفه پاسخگویی به مردم، همراه با سعه صدر را دارند، گفت: مسئولان باید هر ماه یک جلسه رسیدگی به مشکلات مردم داشته و از نزدیک خواسته های آنان را دنبال کنند و این امر طبق بخشنامه معاون اول رییس جمهور یک وظیفه برای مسئولان است.

استاندار تهران با بیان این که اشتغال در تمام مطالبات مردم به چشم می خورد، اظهار داشت: دولت توانایی ایجاد ۵ درصد از فرصت های شغلی را دارد و باید برای ایجاد اشتغال از بخش خصوصی و سرمایه گذاران کمک گرفت.

وی گفت: در سیستم اداری دولتی باید سبک تر شود تا فعالیت ها با چابکی بیشتری انجام شود، در گذشته که کارخانجات توسط دولت اداره می شد، تعداد زیادی از مردم در این واحدها مشغول به کار بودند ولی امروز که این واحدها به بخش خصوصی واگذار شده ، سرمایه گذاران نیز باید گام های اساسی در رفع مشکل بیکاری بردارد.

مقیمی تنها راه حل مشکل اشتغال و بیکاری جوانان را سرمایه گذاری بخش خصوصی دانست و افزود: ایجاد زمینه حضور مقتدر بخش خصوصی و سرمایه گذار وظیفه ای است، که همه مسئولان و حتی نخبگان و مردم باید در خصوص آن تلاش کنند.

استاندار تهران از فرمانداران ، نمایندگان مجلس ، شوراهای اسلامی ، احزاب ، گروه ها و مردم خواست با حمایت کامل از سرمایه گذاری ، زمینه ایجاد فرصت های شغلی را فراهم کنند و افزود: حمایت از سرمایه گذاران مشکلات متعددی در زمینه اشتغال را حل کرده و بازوان توانمند دولت خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان تهران نسبت به برخی حسادت ها و بخل ها اظهار تاسف کرد و گفت: این حسادت ها باعث می شود تا سرمایه گذاران نسبت به کار دلسرد شده و به کار خود ادامه ندهند.

وی از مسئولان خواست با قدرت وارد میدان شده و اجازه ندهند که سرمایه گذاران در پیچ و خم های اداری از ادامه کار پشیمان شوند.

به گزارش مهر، مقیمی نقش فرهیختگان و نخبگان جامعه در رفع مشکلات اجتماعی و اقتصادی را بی بدیل توصیف کرد و افزود: جامعه نیاز به امید دارد، همه باید وارد میدان شده و با همدلی ، همراهی و اتحاد در صدد رفع مشکلات جامعه بر آیند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet