شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/05/18 15:04:00
سرویس صحن

تذکرات کتبی جلسه یکشنبه مجلس به مسولین اجرایی

**به گزارش خبرنگار خانه ملت،محمد دهقان عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه تذکرات کتبی نمایندگان مجلس به مسئولان اجرایی را به این نحو قرائت کرد:

میرخلیلی نماینده میناب در مجلس به رئیس جمهور، دستور تسریع در استقرار ادارات شهرستان بشاگرد.

اقبال محمدی نماینده مریوان در مجلس به رئیس جمهور دستور پیگیری برای آزادی زندانیان پس از انتخابات 22 خرداد ماه.

هاشمی نماینده سپیدان در مجلس به رئیس جمهور، تکمیل سالن ورزشی بیضاء از شهرستان سپیدان فارس

کواکبیان نماینده سمنان در مجلس به وزیر امور خارجه، لزوم موضع گیری قاطع در برابر حوادث منطقه خلیج فارس .

گروسی نماینده شهریار در مجلس به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه به وضعیت کتابخانه‌های عمومی در شهرهای پرجمعیت شهریار، قدس و ملارد.

شجاعی کیاسری نماینده ساری در مجلس به وزیر کشور ارتقای روستاهای فرح آباد و بولار از بخش‌های مرکزی و کلیجان رستاق شهرستان ساری به شهر .

نوروزی نماینده رباط کریم به وزیر کشور تسریع در معرفی شهردار شهر گلستان شهرستان رباط کریم.

طاهرخانی نماینده تاکستان به وزیر نیرو، احداث سد بر روی رودخانه برزلجین شهرستان تاکستان، به وزیر کشور ارتقای روستای فارسین شهرستان تاکستان به شهر.

نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس به وزیر نیرو تامین آب کشاورزی دشت ورامین.

ترابی نماینده شهرکرد در مجلس به وزیر نیرو اجرای طرح تصفیه خانه شهرستان شهرکرد ،به وزیر بازرگانی علت خرید گندم نامرغوب از کشورهای خارجی،به وزیر کشور اعلام حذف کمیته برنامه‌ریزی شهرستان در تصویب طرح‌های سال 1388 قانون بودجه.

یوسف نژاد نماینده مردم ساری در مجلس به رئیس جمهور محترم دستور تامین مزار شهدای روستای عیسی اخندق و تامین اعتبار چهار خطه نمودن جاده فرودگاه، به وزیر آموزش و پرورش تجدیدنظردر طرح ساماندهی نیروی انسانی آن وزارتخانه، به وزیر بهداشت درمان آموزش پزشکی صدور مجوز برای دانشکده داروسازی و دندانپزشکی در دانشگاه آزاد واحد ساری، به وزیر امور اقتصادی و دارایی لزوم برخورد با موسسات پولی - مالی بدون مجوز.

نماینده مردم هشترود در مجلس به وزیر امور اقتصادی و دارایی تمدید وام‌های سررسیده شده سال 88 کشاورزان خسارت دیده سال جاری .

بنایی نماینده مردم قم به وزیر بازرگانی اعلام علت عدم پرداخت مبلغ 300 ریال ما به تفاوت سبوس، به وزیر نیرو لزوم توجه به مصوبه دولت مبنی بر استفاده قم از مزایای تعرفه منطقه گرمسیری برق در ماه‌های تیر و مرداد.

کرمی نماینده مردم سنندج در مجلس به وزیر نیرو رفع مشکل کم آبی در روستای سنندج، به وزیر ارتباطات فناوری اطلاعات جلوگیری از برخورد غیرقانونی با کارگزاران مراکز مخابراتی کم ظرفیت در سنندج به کامیاران و دیوان دره، به رئیس جمهور دستور جابجایی نام پذیرفته شدگان در آزمون‌های استخدامی و جلوگیری از تضییع حق داوطلبان،همچنین دستور تخصیص اعتبارات مورد نیاز و به موقع طرح‌های عمرانی سنندج، کامیاران، دیوان دره.

اکبریان نماینده مردم کرج به وزیر کار و امور اجتماعی تسریع در تکمیل مجموعه کارگران غرب استان تهران.

حسینی نماینده مردم مینودشت و کلاله در مجلس به وزیر علوم، لزوم توسعه مراکز آموزشی دولتی و غیردولتی در شهرستان‌ای منیودشت و کلاله.

رضایی نماینده تربت حیدریه در مجلس به وزیر علوم، شروع عملیات پژوهشکده زعفران در تربت حیدریه.

سنایی نماینده نهاوند در مجلس به وزرای مسکن و شهرسازی و تعاون لزوم مدیریت صحیح در واگذاری زمین و شروع عملیات مسکن مهر در نهاوند.

دهقان نماینده چناران در مجلس به وزرای کشور علوم، شروع عملیات اجرایی دانشگاه صنعت و معدن گل بهار.

یحیی زاده نماینده تفت و میبد در مجلس به وزرای بازرگانی و صنایع و معادن جلوگیری از ورود کالاهای بی‌کیفیت چینی به خصوص قطعات خودرو، کاشی، گلوله‌های سرامیکی و افزایش تعرفه واردات برای جلوگیری از نابودی تولیدات داخلی.

نصیری نماینده زنجان و طارم در مجلس به وزیر صنایع و معادن تسریع در تحویل کپسول خودروهای دوگانه سوز به وزیر آموزش تجدیدنظر در طرح ساماندهی نیروی انسانی.

موسوی نماینده خدابنده به وزیر امور اقتصادی اعلام علت افزایش مطالبات بانک‌ها به بیش از 300 هزار میلیارد تومان، به وزیر راه و ترابری و کشور تسریع در شروع طرح آسفالت منطقه خدابنده با توجه به محدود بودن فصل کار در منطقه .

مرعشی نماینده رودبار به وزیرنفت تسریع در گازرسانی به منطقه بوکات شهرستان رودبار طبق مصوبه هیات دولت.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet