هدر موبایل
1396/11/03 18:14:06
سرویس سیاسی
سلیمی تشریح کرد:

گزارش وزیر اطلاعات به کمیسیون شوراها درباره حوادث اخیر/ احساس جامعه درباره بروز فساد بیش از واقعیت فساد است

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از گزارش وزیر اطلاعات به اعضای این کمیسیون درباره حوادث اخیر خبر داد.
گزارش وزیر اطلاعات به کمیسیون شوراها درباره حوادث اخیر/ احساس جامعه درباره بروز فساد بیش از واقعیت فساد است سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از گزارش وزیر اطلاعات به اعضای این کمیسیون درباره حوادث اخیر خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/43572.jpg گزارش,وزیر,اطلاعات,به,کمیسیون,شوراها,درباره,حوادث,اخیر/,احساس,جامعه,درباره,بروز,فساد,بیش,از,واقعیت,فساد,است Icana

اصغر سلیمی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به دستور کار جلسه امروز (سه شنبه سوم بهمن ماه) کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز میزبان وزیر، معاونان و مدیران وزارت اطلاعات بودیم تا در خصوص موضوع مفاسد اقتصادی و بنگاه های مالی و اعتباری گفتگو کنیم.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: هم اکنون مهمترین تهدیدها و چالش ها در حوزه اقتصادی و معیشت مردمی است که تجمعات و اعتراضات چند وقت گذشته بر گرفته از مشکلات اقتصادی و معیشتی بود. البته مسائل ریشه ای هستند و از چندین سال قبل وجود داشته لذا به دنبال مقصر نیستم بلکه ضرورت دارد راهکارهایی برای جلوگیری از بروز مشکلات اتخاذ شود.

وی تصریح کرد: هم اکنون موسسات مالی و اعتباری کنترل شده اند که بر اساس آن بدهی بیش از 97 درصد شامل 2 میلیون و 500 هزار نفر ساماندهی شده و 3 درصد باقی مانده نیز شامل 30 الی 40 هزار نفر می شود که این مهم نیز برطرف خواهد شد.

این نماینده مجلس در مجلس دهم افزود: باید طوری با فساد برخورد شود تا احساس بروز فساد بیش از واقعیت فساد بوجود آمده نباشد؛ هم اکنون مسائل پیرامونی این موضوع بیش از فساد واقعی شکل گرفته است.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد در جلسات آتی از معاونین مالی و اقتصادی وزارت اطلاعات و بانک مرکزی دعوت کنیم تا در خصوص موضوع مذکور مجدد جلسه داشته باشیم تا از تکرار فساد در حوزه مالی جلوگیری شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet