هدر موبایل
1396/11/04 11:40:12
سرویس صحن
حاجی دلیگانی در اخطاری:

عملکرد وزارت ورزش و جوانان یک بعدی است / دولت برای آرای جوانان چه اهمیتی قائل شده است؟

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه جوانان در شکل‌گیری دولت آقای روحانی نقش فراوانی داشتند، گفت: وزارت ورزش و جوانان سرابی بیش نیست و به صورت یک بعدی عمل می‌کند.
عملکرد وزارت ورزش و جوانان یک بعدی است / دولت برای آرای جوانان چه اهمیتی قائل شده است؟ عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه جوانان در شکل‌گیری دولت آقای روحانی نقش فراوانی داشتند، گفت: وزارت ورزش و جوانان سرابی بیش نیست و به صورت یک بعدی عمل می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201707106777401159.jpg عملکرد,وزارت,ورزش,و,جوانان,یک,بعدی,است,/,دولت,برای,آرای,جوانان,چه,اهمیتی,قائل,شده,است؟ Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 4 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در اخطار قانون اساسی به استناد بند (1) اصل 3 قانون اساسی اظهار داشت: در آستانه فرا رسیدن پیروزی انقلاب اسلامی فرصتی ایجاد شده تا توجه به جوانان مورد تأکید قرار گیرد. دولت آقای روحانی در کابینه اول و دوم برنامه چشمگیری برای جوانان نداشته است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان در شکل‌گیری دولت آقای روحانی نقش فراوانی داشتند و این سوال از رئیس جمهور مطرح می‌شود که دولت برای آرای جوانان چه اهمیتی قائل شده است، گفت: اگر صدای جمعیت جوانان کشور را شنیده‌اید چرا تحرکی در دولت برای پاسخگویی به صدای آنها دیده نمی‌شود.

وی افزود: سوگمندانه باید گفت که وزارت ورزش و جوانان سرابی بیش نیست و به صورت یک بعدی عمل می‌کند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر اینکه حدود 30 میلیون نفر از جامعه را جوانان تشکیل می‌دهند، خاطر نشان کرد: این جوانان در برهوت سیاست‌زدگی و سیاستکاری رها شده‌اند و وضعیت اشتغال و ازدواج آنان کمتر مورد توجه دولت قرار گرفته و به نظر می‌رسد که دولت برنامه‌ای برای آنها ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet