هدر موبایل
1396/11/04 12:30:18
سرویس صحن
کواکبیان در تذکر شفاهی:

وزارت کشور سریع تر لایحه جامع انتخابات را به مجلس ارائه دهد / مکان‌هایی برای اعتراضات مردمی مشخص شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت کشور باید لایحه جامع انتخابات را که مدت‌ها در دولت خاک می‌خورد سریع‌تر به مجلس ارائه دهد.
وزارت کشور سریع تر لایحه جامع انتخابات را به مجلس ارائه دهد / مکان‌هایی برای اعتراضات مردمی مشخص شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: وزارت کشور باید لایحه جامع انتخابات را که مدت‌ها در دولت خاک می‌خورد سریع‌تر به مجلس ارائه دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201712109649289252.jpg وزارت,کشور,سریع,تر,لایحه,جامع,انتخابات,را,به,مجلس,ارائه,دهد,/,مکان‌هایی,برای,اعتراضات,مردمی,مشخص,شود Icana

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 4 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری به وزیر کشور گفت: وزارت کشور پیشانی دولت در استان‌ها محسوب می شود لذا علیرغم اینکه وعده‌های زیادی به سهامداران پدیده شاندیز داده شده اما هنوز مشکلات آنها رفع نشده لذا باید سریع‌تر ساز و کاری برای رفع مشکلات آنها اندیشیده شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: قرار بود وزارت کشور طرحی برای امنیت اجتماعات اعتراض آمیز مردم ارائه دهد و مکان‌هایی برای این اعتراضات مشخص کند اما هنوز این اقدام را انجام نداده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه افتخار ما این است که جمهوری اسلامی نظام مردمسالاری دینی است، تصریح کرد: تمام بحث کشور انتخابات است اما متأسفانه لایحه جامع انتخابات که مدت‌ها در دولت خاک می‌خورد و مفهوم رجل سیاسی که شورای نگهبان آن را تأیید نکرده و امثال آنها در هاله‌ای از ابهام است لذا وزارت کشور باید سریع‌تر این لایحه را به مجلس ارائه دهد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet