هدر موبایل
1396/11/04 18:14:10
سرویس فرهنگی
امروز صورت گرفت:

حضور نایب رئیس مجلس در اختتامیه مسابقات فوتسال یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو

مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو با حضور علی مطهری نایب رئیس مجلس برگزار شد که تیم مجلس کاپ اخلاق مسابقات را دریافت کرد.
حضور نایب رئیس مجلس در اختتامیه مسابقات فوتسال یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو با حضور علی مطهری نایب رئیس مجلس برگزار شد که تیم مجلس کاپ اخلاق مسابقات را دریافت کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201801100507028386.jpg حضور,نایب,رئیس,مجلس,در,اختتامیه,مسابقات,فوتسال,یادواره,شهدای,آتش‌نشان,پلاسکو Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مراسم اختتامیه اولین دوره مسابقات فوتسال یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو با حضور علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

گفتنی است این مسابقات طی چهار روز با حضور شش تیم شامل مجلس، رسانه ورزش، پارسینه، آتش نشانی، ستارگان هنر و شهرداری برگذار شد که در این مسابقات تیم مجلس شورای اسلامی کاپ اخلاق و علی مطهری نیز نشان بهترین بازیکن این دوره از مسابقات را دریافت کرد.

حضور نایب رئیس مجلس در اختتامیه مسابقات فوتسال یادواره شهدای آتش‌نشان پلاسکو

همچنین علی مطهری در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: این مراسم به‌منظور بزرگداشت یاد شهدای آتش‌نشان به همت شهرداری منطقه۳ تهران، سازمان آتش‌نشانی و پایگاه خبری پارسینه برگذار شد که از مجلس شورای اسلامی نیز یک تیم حضور داشت.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به دلیل احترام به شهدای آتش‌نشان و خانواده آنها، مجلس شورای اسلامی نیز یک تیم برای حضور در این مسابقات معرفی کرد، گفت: برگزاری این مسابقات اهداف مختلفی از جمله ترویج ورزش برای سنین متفاوت و همچنین ترقیب مردم به تربیت بدنی دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این مراسم به‌خوبی برگزار شد که جا دارد از برگزار کنندگان تشکر کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet