شهادت امام حسن عسکری
1396/11/04 19:02:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)؛

دو محموله انفجاری در شرق و غرب کشور کشف شدند

سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند دو محموله بزرگ بمب، مواد منفجره و مهمات را که به منظور عملیات تروریستی گسترده در اماکن عمومی وارد کشور شده بود، شناسایی و خنثی کنند.
دو محموله انفجاری در شرق و غرب کشور کشف شدند سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند دو محموله بزرگ بمب، مواد منفجره و مهمات را که به منظور عملیات تروریستی گسترده در اماکن عمومی وارد کشور شده بود، شناسایی و خنثی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/126113.jpg دو,محموله,انفجاری,در,شرق,و,غرب,کشور,کشف,شدند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از صدا و سیما، سربازان گمنام امام زمان (عج) موفق شدند دو محموله بزرگ بمب، مواد منفجره و مهمات را که به منظور عملیات تروریستی و انفجاری گسترده در اماکن عمومی وارد کشور شده بود، شناسایی و خنثی کنند.

در نخستین عملیات ۲۳ عدد بمب آماده انفجار از نوع ریموتی که با برنامه ریزی و هدایت سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی با هدف انجام اقدامات ایزایی و نا امنی در استان های عمقی از شرق کشور وارد شده بود کشف و ضبط شد.

در دومین عملیات سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره کل استان کردستان موفق شدند در ادامه ضربه به تیم های تروریستی تجهیزات و ابزار لازم برای ساخت چندین بمب را کشف و ضبط کنند.

این مواد شامل ماده منفجره تی ان تی، سی چهار، کیت های انفجاری و ۱۵۰ چاشنی الکترونیکی متعلق به یکی از گروهک های تجزیه طلب تروریستی در مریوان کشف و ضبط شد.

به گزارش مهر، از عناصر این گروهک تروریستی که از کردستان عراق به منظور انجام اقدامات ایزایی و انفجاری وارد کشور شده بودند همچنین ۴۱ نارنجک، ۳۱ خشاب کلاشینکف، ۴ گلوله آر پی جی هفت و چندین قبضه سلاح جنگی کشف شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet