هدر موبایل
1396/11/04 23:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نتانیاهو:

آنگلا مرکل با خواست ما از برجام توافق‌نظر ندارد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه مجمع‌جهانی‌اقتصاد در داووس سوئیس اعلام کرد: صدراعظم آلمان لزوماً با خواست ما از برجام توافق‌نظر ندارد.
آنگلا مرکل با خواست ما از برجام توافق‌نظر ندارد نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در حاشیه مجمع‌جهانی‌اقتصاد در داووس سوئیس اعلام کرد: صدراعظم آلمان لزوماً با خواست ما از برجام توافق‌نظر ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/47966.jpg آنگلا,مرکل,با,خواست,ما,از,برجام,توافق‌نظر,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از رسانه صهیونیستی تایمز آو اسرائیل، بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم اشغالگر قدس امروز چهارشنبه در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس سوئیس بار دیگر خواستار اقدام کشورهای دیگر علیه توافق هسته ایِ ۱۴ جولای سال ۲۰۱۵ (۲۳ تیرماه ۱۳۹۴) موسوم به «برجام» شد!

نخست‌ وزیر رژیم اشغالگر قدس دیدار با آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را «مهم» توصیف و در این باره گفت: ما درباره توافق هسته‌ای با ایران با یکدیگر صحبت کردیم.

وی در ادامه افزود: من گفتم که به نظرم تنها گزینه کنونی این است که به جای ایجاد تغییرات ظاهری، اصلاحیه‌ هایی واقعی اعمال شود تا مانع از هسته‌ای شدن ایران گردد. من همچنین قدردانی خود را از تعهد واقعی صدراعظم نسبت به امنیت (رژیم) اسرائیل ابراز کردم.

نتانیاهو اضافه کرد: صدراعظم آلمان تعهد خود را اعلام کرد و گفت که نگرانی‌ های ما را درباره توافق هسته‌ ای درک می‌کند. او لزوماً درباره آنچه ما در قبال توافق می‌ خواهیم اتفاق نظر ندارد؛ اما او این را درک می کند که موضوع نگرانی ما درباره چیزی است که تهدید هویتی علیه ما به شمار می آید.

به گزارش مهر، این در حالیست که نتانیاهو امروز و در حاشیه نشست داووس، با رئیس جمهور آذربایجان، صدراعظم آلمان و نخست‌وزیران بلژیک و کانادا دیدارهای دو جانبه‌ ای داشت./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet