هدر موبایل
1396/11/06 13:41:56
سرویس فرهنگی
جعفرزاده ایمن آبادی:

بازی با کشورهای آفریقایی کلید حضور موفق تیم ملی فوتبال در مسکو نیست/ در جام جهانی زنگ تفریح نباشیم

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه فدراسیون فوتبال جام جهانی را جدی نگرفته است،گفت: بازی با تیم‌های آفریقایی کلید حضور موفق در مسکو نیست.
بازی با کشورهای آفریقایی کلید حضور موفق تیم ملی فوتبال در مسکو نیست/ در جام جهانی زنگ تفریح نباشیم عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه فدراسیون فوتبال جام جهانی را جدی نگرفته است،گفت: بازی با تیم‌های آفریقایی کلید حضور موفق در مسکو نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108288353502.jpg بازی,با,کشورهای,آفریقایی,کلید,حضور,موفق,تیم,ملی,فوتبال,در,مسکو,نیست/,در,جام,جهانی,زنگ,تفریح,,نباشیم Icana

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت آماده سازی تیم ملی فوتبال برای حضور پرقدرت در جام جهانی روسیه، گفت: شکی نیست که بازیکنان ما باغیرت هستند و از نظر فنی از سطح مناسبی برخوردارند اما  حضور موفق در آوردگاه جام جهانی نیازمند تعریف بازی‌های تدارکاتی در سطح یک فوتبال جهان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ظاهرا برای فدراسیون فوتبال جا نیافتاده است که ما مسافر جام جهانی هستیم؛ بنابراین بازی با چند تیم آفریقایی تدارک مناسبی برای حضور در جام جهانی نیست.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: ما انتظار نداریم که بتوانیم تیم فوتبال اسپانیا و پرتغال را شکست دهیم؛ اما نباید با تدارکات نامناسب زنگ تفریح در جام جهانی باشیم.

وی ادامه داد:باخت در جام جهانی نیز باید آبرومندانه باشد و از همین رو نباید به نوعی در جام جهانی حضور یابیم که  از حضور در این  مسابقات پشیمان شویم.

جعفر زاده ایمن آبادی افزود :فوتبال ریشه در خون حداقل 80 میلیون ایرانی دارد بنابراین  با توجه به اینکه هم اکنون در فصل بررسی بودجه در بهارستان هستیم، اگر فدراسیون فوتبال در تامین بودجه تدارکاتی جام جهانی با مشکل روبرو است می‌تواند موانعش را برای بازی با تیم‌های بزرگ جهان مطرح کند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: حریفان ایران در جام جهانی بسیار سرسخت هستند بنابراین باید بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در جام جهانی نیز هم طراز همگروه‌های ایران در جام جهانی باشند./

پایان پیام

خبرنگار: محمد مقدم فر

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet