هدر موبایل
1396/11/05 22:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نوبخت مطرح کرد:

مسئولین تا رفع کامل مشکلات در کنار مردم زلزله زده هستند

معاون رئیس جمهور گفت: اکنون وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه نسبت به روزهای اول و بحرانی خیلی بهتر بوده و روستاهای این نقاط مملو از کانکس است.
مسئولین تا رفع کامل مشکلات در کنار مردم زلزله زده هستند معاون رئیس جمهور گفت: اکنون وضعیت زلزله زدگان استان کرمانشاه نسبت به روزهای اول و بحرانی خیلی بهتر بوده و روستاهای این نقاط مملو از کانکس است. https://cdn.icana.ir/d/019/201711106337587666.jpg مسئولین,تا,رفع,کامل,مشکلات,در,کنار,مردم,زلزله,زده,هستند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمدباقر نوبخت امروز پنجشنبه در بازدید از مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: متاسفانه در بازدید قبلی شاهد بودم که مردم به ندرت می توانستند از کانکس استفاده کنند اما اکنون خدا را شاکرم گرچه الان مشکلات مردم هنوز باقی است اما  نسبت به قبل بهتر بوده و این روستاها انباشته از کانکس است.

وی تصریح کرد: تاکنون و با نصب کانکس ها کار لازمی صورت گرفته اما کافی نیست و ما باید هم تعداد کانکس ها را بیشتر کنیم و همچنین بتوانیم در کنار کانکس ها تعداد حمام و سرویس های بهداشتی را افزایش دهیم.

نوبخت تاکید کرد: من تردید ندارم با این همتی که در همه مسئولین وجود دارد و تاکیدی که مقام معظم رهبری و رئیس جمهور داشتند، مسئولین تا رفع کامل این مشکلات در کنار مردم هستند.

معاون رئیس جمهور گفت: برای حل برخی مسائل نیازمند زمان هستیم و از هیچ چیزی برای رفع مشکل مردم فرو گذار نخواهیم کرد. برای بازگشت از وضعیت بحرانی در روزهای نخست به حالت عادی باید مراحل زیادی را طی کرد.

وی یادآور شد: دفعه اول که به این مناطق سفر کردم همه از ما چیزی جز یک بطری آب نمی خواستند، سپس تقاضای چادر داشتند و سپس مشخص شد باید کانکس در اختیار آنها قرار دهیم.

نوبخت تصریح کرد: البته به دلیل وجود چادر در انبارها امکان تحویل آنها با فوریت وجود داشت اما کانکس باید ساخته می شد. اکنون بخشی از کانکس ها ساخته شده و در اختیار زلزله زدگان قرار داده شده است.

وی افزود: تعدادی از واحدها نیز ساخته شده و در حال ساخت است و ما باید مرحله به مرحله پیش رویم.

این مسئول ادامه داد: ما هنوز زمان داریم و باید تلاش کنیم واحدهای خوب بسازیم و وسایل گرمایشی در اختیار آنها قرار دهیم   مرحله به مرحله پیش رویم. همچنین باید مسئولین ذیربط و مستقر در منطقه به فکر  وسایل خنک کننده برای گرمای پیش رو باشند.

وی بر تقویت حس مسئولیت در بیم مدیران تاکید کرد و گفت: چیزی که خیلی مهم بوده احساس مسئولیت در بین مسئولین و خدمتگزاران است.

به گزارش مهر؛ نوبخت افزود: اگر این احساس مسئولیت باشد کارها به خوبی پیش می رود لذا شما به خدمتگزاران این مردم اعتماد داشته باشید و ما در کنار آنها هستیم و کارها به خوبی پیش خواهد رفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet