هدر موبایل
1396/11/06 15:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سردار مقیمی عنوان کرد:

آمادگی اعزام تیم های تشخیص هویت پلیس آگاهی برای شناسایی هویت جانباختگان سانچی را داریم

رییس پلیس آگاهی ناجا از آمادگی تیم‌های "تشخیص هویت ناجا" برای اعزام به چین و کمک به شناسایی هویت جانباختگان کشتی سانچی خبر داد.
آمادگی اعزام تیم های تشخیص هویت پلیس آگاهی برای شناسایی هویت جانباختگان سانچی را داریم رییس پلیس آگاهی ناجا از آمادگی تیم‌های "تشخیص هویت ناجا" برای اعزام به چین و کمک به شناسایی هویت جانباختگان کشتی سانچی خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201701107899348355.jpg آمادگی,اعزام,تیم,های,تشخیص,هویت,پلیس,آگاهی,برای,شناسایی,هویت,جانباختگان,سانچی,را,داریم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سردار محمدرضا مقیمی درباره اینکه آیا امکان فعالیت تیم‌های تشخیص هویت آگاهی ناجا در کشور چین و تسریع در فرآینده شناسایی هویت جانباختگان وجود دارد یا خیر؟ گفت: ما اعلام آمادگی می‌کنیم که در هر کشور و در هر اتفاقی که بیفتد حتی اگر در آن حادثه ایرانیان نیز حضور نداشته باشند تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی را به آن مناطق اعزام کنیم.

رییس پلیس آگاهی ناجا با بیان اینکه برای تسریع در روند شناسایی هویت جانباختگان سانچی نیز آمادگی اعزام تیم‌های تشخیص هویت پلیس آگاهی را داریم، گفت: اما با توجه به اینکه از نظر حقوق بین‌الملل و قضایی، محیطی که این اتفاق رخ داده متعلق به کشور چین است باید آنها از ما این موضوع را بخواهند یا مجوز حضور ما را صادر کنند.

مقیمی با تاکید براینکه عوامل تیم‌های تشخیص هویت پلیس آگاهی به صورت دائم آمادگی اعزام به اقصی نقاط دنیا را دارند، ادامه داد:‌ درعرض کمتر از دو ساعت تیم‌های تشخیص هویت و بررسی ژنتیک آماده اعزام هستند.

به گزارش ایسنا؛ وی اضافه کرد: با توجه به اینکه احتمال وقوع حوادث مختلف همواره وجود دارد، گفت:طبق برنامه‌ریزی سازمانی تعریف مشخصی دراین‌زمینه انجام شد و چندین تیم ما به صورت آماده باش دائم هستند و شیفت بندی شده‌اند و هرزمان که لازم باشد امکان فعالیت آنان در داخل و خارج کشور وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet