هدر موبایل
1396/11/08 10:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مولاوردی:

برای پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان حواث اخیر از هر فرصتی استفاده می‌کنیم

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی درباره پیگیری وضعیت افراد بازداشتی و کشته‌شدگان ناآرامی‌های اخیر کشور گفت: به سهم خودمان از هر فرصتی برای پیگیری وضعیت این افراد استفاده کردیم کماکان هم این جریان را پیگیری می‌کنیم.
برای پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان حواث اخیر از هر فرصتی استفاده می‌کنیم دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی درباره پیگیری وضعیت افراد بازداشتی و کشته‌شدگان ناآرامی‌های اخیر کشور گفت: به سهم خودمان از هر فرصتی برای پیگیری وضعیت این افراد استفاده کردیم کماکان هم این جریان را پیگیری می‌کنیم. https://cdn.icana.ir/d/019/125223.jpg برای,پیگیری,وضعیت,بازداشت‌شدگان,حواث,اخیر,از,هر,فرصتی,استفاده,می‌کنیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایلنا شهیندخت مولاوردی  درباره انتقادات به دستیار ویژه ریاست جمهوری در امور حقوق شهروندی در خصوص پیگیری وضعیت بازداشت‌شدگان و کشته‌شدگان ناآرامی‌های اخیر کشور گفت: اگر اقداماتی که انجام شده و یا پیگیری‌هایی که صورت گرفته رسانه‌ای نشده است، به این معنا نیست که کار خاصی انجام نشده است.

وی تاکید کرد: به سهم خودمان از هر فرصتی برای پیگیری در این باره استفاده کردیم کماکان هم این جریان را پیگیری می‌کنیم.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی در پاسخ این سوال که آیا با افراد بازداشتی هم دیداری داشته‌اید، گفت: خیر تاکنون دیداری نداشته‌ام.

وی در پاسخ به سوالی دیگری مبنی بر اینکه خانواده افراد بازداشتی درباره وضعیت بازداشتی‌ها مطالبی را مطرح می‌کنند و حتی نمایندگان مجلس هم در این خصوص مطالبی را مطرح کرده‌اند آیا این مطالب مورد بررسی قرار گرفته است، گفت: درباره ادعاها پیگیری‌هایی صورت گرفته تا بتوانیم به به صحت آن‌ها پی ببریم و ببینیم که آیا واقعیت دارند یا خیر، درحال حاضر هم منتظر هستیم تا نتایج این پیگیری‌ها را دریافت کنیم.

مولاوردی درباره آمار دقیق بازداشتی‌ها و کشته‌شده‌ها گفت: منتظر هستیم و تا این لحظه جواب دقیق را نگرفته‌ایم./

پایان پیام

 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet