هدر موبایل
1396/11/10 08:19:00
سرویس دیگر رسانه‌ها
در پی برگزاری نشست نمایشی آمریکا؛

ظریف:دوباره تلاش کنید مدرک تولید کنید

وزیرخارجه کشورمان در پی برگزاری نشست آمریکا برای بررسی ادعای واشنگتن مبنی بر ایرانی بودن موشک‌های شلیک شده از سوی حوثی‌ها به عربستان گفت: این بار قطعاتی از موشک را نشان دادند ولی با آرم مؤسسه استاندارد ایران که ما روی بسته‌های غذایی به کار می‌بریم.
ظریف:دوباره تلاش کنید مدرک تولید کنید وزیرخارجه کشورمان در پی برگزاری نشست آمریکا برای بررسی ادعای واشنگتن مبنی بر ایرانی بودن موشک‌های شلیک شده از سوی حوثی‌ها به عربستان گفت: این بار قطعاتی از موشک را نشان دادند ولی با آرم مؤسسه استاندارد ایران که ما روی بسته‌های غذایی به کار می‌بریم. https://cdn.icana.ir/d/019/201612105372730146.jpg ظریف:دوباره,تلاش,کنید,مدرک,تولید,کنید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ محمد جواد ظریف در صفحه توییترش نوشت:  مدتی قبل، آمریکا یک موشک ایرانی ارائه شده توسط سعودی ها را نمایش داد.  باید به آنها گفته شده باشد موشکی که در آسمان توسط پاتریوت نابود شده کاملا سالم به زمین فرود نمی‌آید.  لذا این بار قطعاتی از موشک را نشان دادند ولی با آرم مؤسسه استاندارد ایران که ما روی بسته‌های غذایی بکار می‌بریم. دوباره تلاش کنید مدرک تولید کنید!

 

                                                                 ظریف

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet