شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1388/05/19 23:31:00
سرویس صحن
احمدی نژاد در نشست مشترک با فراکسیون اصولگرایان مجلس:

نمایندگان مجلس، وزرای پیشنهادی خود را معرفی کنند

**رییس جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که همچون گذشته آماده دریافت، بررسی و استفاده از نظرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در عرصه‌های گوناگون از جمله معرفی وزرای پیشنهادی است.

"محمود احمدی‌نژاد" عصر روز دوشنبه در نشستی مشترک با نمایندگان فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی که در صحن علنی مجلس برگزار شد، انتخابات ریاست جمهوری دهم را نقطه عطف و سکوی پرش در انقلاب اسلامی دانست و اظهار داشت: راه و اهداف آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام خمینی و ولایت به عنوان مسیر پیش روی ملت ایران ادامه خواهد یافت و غیرقابل بازگشت است.

رییس‌جمهور با بیان اینکه باید کارهای بزرگی در کشور انجام شود، گفت: ایجاد تحول برای پیشرفت و جهش در عرصه‌های گوناگون از جمله عمران و آبادانی، صنعت، اقتصاد، سیاست خارجی و قانون‌گذاری نیازمند همدلی است.

احمدی‌نژاد وجود میثاق‌نامه خدمت و حرکت در مسیر آرمان‌های انقلاب اسلامی و ملت ایران را از جمله ویژگی‌های دولت نهم برشمرد و تأکید کرد: در دولت دهم نیز از انقلابی‌ترین، کارآمدترین و خدمتگزارترین افراد استفاده خواهد شد.

رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه انقلاب اسلامی ملت ایران با مأموریت جهانی و آرمانی در حال جهش، رشد و شکوفایی است، تصریح کرد: دولت و مجلس شورای اسلامی باید با همدلی و همگامی در جهت تسریع در تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی و پیشرفت همه‌جانبه کشور گام بردارد.

رییس‌جمهور با تأکید بر اینکه عدم هماهنگی بین بخشی خسارات جبران‌ناپذیری برای کشور خواهد داشت، تصریح کرد: مجموعه دولت، مجموعه واحد و اکثر کارها بین بخشی است و از همین‌رو اعضای کابینه باید با هم هماهنگ و همگرا باشند.

احمدی‌نژاد خاطر نشان کرد: قوی بودن افراد به تنهایی، به معنای موفقیت یک تیم نیست و در خصوص دولت نیز علاوه بر توانایی های فردی، چینش و آرایش خوب و هماهنگی از جمله عوامل مؤثر و مهم در موفقیت است.

رییس‌جمهور اجرای قوانین با دقت و با کمترین تبعات منفی را دغدغه دولت دانست و گفت: برگزاری جلسات دولت با حضور نمایندگان و نشست‌های رییس‌جمهور با کمیسیون‌های مجلس و مجامع نمایندگان استان‌ها از جمله افتخارات دولت است.

احمدی‌نژاد با تاکید بر لزوم هماهنگی و همراهی دولت و مجلس شورای اسلامی برای اجرای طرح‌های بزرگ و خدمت به مردم تصریح کرد: رییس‌جمهور همچون گذشته آماده دریافت بررسی و استفاده از نظرات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در عرصه‌های گوناگون از جمله معرفی وزرای پیشنهادی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet